Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Úgy érzem,hogy nem érzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem,hogy nem érzek szerelmet az iránt,akivel vagyok, csak legjobb barátként tekintek rá. Ennek ellenére miért nem tudok kilépni a kapcsolatból, és azt mondani,hogy ennyi?

Figyelt kérdés
3 éve ismerjük egymást, és ebből, 1 éve élünk együtt. Ez idő alatt sokszor,nagyon durván és csúnyán veszekedtünk.( a különbözőségek miatt,minden téren). Nem tudok mit kezdeni a társaságával,sokszor azt érzem,hogy meg kell erőszakoljam magam,és jó pofit vágni dolgokhoz, hogy ne legyen folytonos veszekedés, vagy ne lássa azt,hogy nem érzem jól magam.Néha meg azt érzem,hogy jó,hogy van mellettem valaki,és a társasága is hiányzik.Ellenben, majdnem minden veszekedésnél, azt mondtam,hogy fogom a holmim,és hazamegyek. Még mindig itt vagyok.Egyszerűen nem értem,hogy miért nem tudom megtenni? Úgy érzem,hogy szoros érzelmi kötelék nincsen közöttünk,akkor mégis miért nem megy? Hiszen, találhatnák olyat is akár, akibe tényleg szerelmes lehetnék..Tudja jól,hogy nem vagyok szerelmes bele, hiszen mondtam már nem egyszer..Ennek ellenére ő sem szakít velem. Mi lehet ennek az oka?Egyébként átlagos pár vagyunk,egyikünk sem gazdag,vagy kiemelkedően jóképű/szép. Tehát nem az anyagiak domináltak egyik fél részéről sem.
2023. okt. 10. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

"majdnem minden veszekedésnél, azt mondtam,hogy fogom a holmim,és hazamegyek."

Persze, hogy nem hiszi, hogy hazamész, ha mindig csak mondod.

2023. okt. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szeretsz szenvedni. Vagy legalábbis jól bírod, hogy szenvedsz. Kár, hogy nem tudod elhinni, hogy van olyan, ami jó is lehetne neked. (Persze nem ez.)
2023. okt. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

társfüggőség talán

én is voltam ilyen helyzetben és szép lassan hónapról hónapra elterveztem, és szép lassan lezártam magamban az egészet érzelmileg először, és kérdezgettem sokáig, hogy most van az a pillanat? és kaptam hozzá akkora erőt, hogy megtudjam mondani, hogy ennyi volt, 4 nap után azonnal elment :-)

de akkor már én is végleg lezártam magamban minden téren, ha nem zárod le érzelmileg, akkor visszafogtok mászni egymáshoz, és se vele se nélküle

2023. okt. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
traumakötödés
2023. okt. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!