Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nemtudom hogy menjek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom hogy menjek vagy maradjak?!

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyunk együtt a párommal ebből 2 éve együtt élünk. Sosem volt az a hős szerelmes típus de az utóbbi időben meg pláne.

Folyamatosan játszik, hajnal 4-ig vagy épp tovább! HomeOfficeban dolgozik, így nappal kb. alszik és óránként felkel hogy van-e valami a melóban. És így megy ez nap mint nap, és azt mondta őt ez igenis kielégíti nem akar többet. Eljárni pláne nem mert az utolsó garast is a fogához veri. Nem lep meg semmivel, ha esetleg megkérdezem hogy állja-e a vacsimat akkor sem. (Nem mintha nem tudnám megfizetni, de azért néha jól esne valami udvarlás féle).

Nővér vagyok, így én váltott műszakban dolgozom 12 óràkat. Ha én nappalos müszakbol hazajövök is az a probléma, hogy miért nem maradok vele fent sorozatot nézni, mert hogy én mindig alszom.

Nemtudom meddig bírja ezt a lelkem. Nemtudok már rá férfiként tekinteni. Szex az van, de 0 érzelem.

Elmondása szerint szeret, de belekényelmesedett olyannyira a kapcsolatba, hogy nemtudom van-e kiút.

Mindeközben lett egy új kollégám, aki 6 évvel fiatalabb nálam és furcsán hangozhat de teljesen megfogott a jellemével.

3 szakmája van. Mind a 3ban dolgozik. Ambíciózus, nagyon jól megértjük egymást, mindenről tudunk beszélgetni, mellette voltam amikor operálták, hihetetlenűl kedves, modoros, figyelmes mint egy igazi úriember. Mindemellett a tanítványom is. Folyamatosan bókol. Amikor műtőből megérkezett akkor is arról beszélt, hogy erre a látványra vágyott egész végig és stb.

Van köztünk valami kimondatlan. Vagyis ki lett mondva, a műtéte után megbeszéltük hogy valami van de nemtudjuk hogy mi viszont jobb ha nem is firtatjuk a munka miatt. Legalább is én mondtam, ő bólogatott.

Teljesen meginogtam.

A párom konkrétan más karjaiba lök és még csak észre sem veszi. És hiába próbálok vele beszélni, igazság szerint nem vesz komolyan.

Nem kérek sokat, csak egy kis udvarlást és szeretetet. Felőlem úgy játszhatna meg dolgozhatna meg haverozhatna meg aludhatna ahogy akar, csak kapnék valami kis kedvességet mindemellé!

Miközben a kollégám meg csapja a szelet, és időt akar velem tölteni még a műszakokon kívül is. És a műszakjaink háromnegyedét együtt töltjük. Akár éjjel, akár nappal.

Teljesen összevagyok zavarodva.

Persze fiatal, kolléga, tanítvány... esélytelen tudom.

De mégsem tudom.

26/L, 28/F



2023. okt. 12. 06:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem is ezzel a kollégával, de az fix, hogy mással boldogabb lehetsz, mint ezzel a herével (már bocs).


A helyedben nem égetném magam vele, full kiábrándító az egész ember. Meg is érdemelné, hogy otthagyd.

2023. okt. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
26 éves és rosszul érzed magad a kapcsolatban. A párod nem akar változtatni. Akkor szerinted mi a megoldás? Nem lelkizni kell. A te életed te élheted csak. Egyedül vagy mással, mindegy. De ne ezzel a motiválatlan herével.
2023. okt. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Boldog vagy? Nem. Akkor lépj még időben. Ne húzd tovább, mert meg fogod bánni, hogy erre a rossz kapcsolatra egy csomó időt elpazaroltál, mikor boldog is lehettél volna valaki mással.
2023. okt. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menj. Ennek borítékolhatóan szakítás lesz a vége, csak az a kérdés, meddig húzzátok el a dolgot. Pontosabban te, mert a "párodnak" láthatóan jó így minden, és nem hajlandó meghallani, mik az igényeid. Úgyhogy itt te fogsz szakítani, és jobban járnál vele ha még most megtörténne, hogy mihamarabb továbbléphess és kiteljesedhess valaki olyan mellett, aki arra érdemes. Sok sikert!
2023. okt. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, mi alakul a kollégával. A mostani kapcsolatod nem ér meg több időt, energiát.
2023. okt. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Válaszd ketté a dolgokat, ne az új miatt akarj kilépni, hanem azért, hogy esélyed legyen a boldogságra akár az új kollégával, akár mással, de a jelenlegi kapcsolatodban boldogtalan vagy és kár húzni az időt.
2023. okt. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A szakitas nem kerdes, neked egy nagyra nott gyereked van, aki idonkent megszexualizal. A masik sracot sem favorizalnam, ha jol veszem ki friss, ropogos 20 eves lehet, o meg tok mast keres az eletben. Egyedul azert harapsz ra, mert ki vagy ehezve a morzsakra.
2023. okt. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Persze, hogy a másik srác csapja a szelet. Az elején minden pasi teper. Vonzza az újdonság, az ismeretlen. Rossz összehasonlítás.
2023. okt. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Menekülj a mostani pasidtól!! Ez csak rosszabb lesz. Ne azért mert lehetne más, hanem magad miatt!
2023. okt. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!