Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tudnátok olyan emberrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok olyan emberrel együtt élni aki nem vigyáz semmire?

Figyelt kérdés
Úgy értem, pl a kocsit meghúzza, a felnit lepatkolja, a fényezés karcos lesz, belül kiönti az üdítőt a kárpitra és utána ragad. Vagy pl a bútort úgy takarítja le hogy karcos lesz, kopott, a padlóra leejti a poharat, az bereped. A fürdőt takarít, a vízkövet lekaparja késsel és így a porcelán is karcos lesz. A mobilján a kijelzőt összetöri, a ruháit elszakítja, tehát nem tud és akar semmire sem vigyázni, mindent erőből old meg.
2023. okt. 12. 16:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem és nem is kell ilyen emberrel foglalkoznom.
2023. okt. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%

Ja. a bnőim zöme ilyen volt. Idővel átszoktam a 30-on éves autókra, kidobott bútorokra, mindenre, ami 3 forintot ér.

De magam is észrevettem, amire nem kell vigyázni, 1 fejfájással kevesebb.

Reklámban....200 ezres telefon, meg a kis f...szom.

2023. okt. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnék, még vendégként sem szívesen hívnám magamhoz.
2023. okt. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
63%
Erobol tobb van neki, mint eszbol. Regen ez evolucios elony volt, ma mar csak az etnikumnal meno, ott se mindegyiknel.
2023. okt. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. okt. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A vízkövet késsel kaparja le..... szétmegyek! :DDD
2023. okt. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A vízköves és egyéb bunkó dolgokat leszámítva én is ilyen vagyok, de nem az erőből megoldás, hanem az ügyetlenség miatt (kb. Jar-Jar Binks és a Mr.Bean között vagyok valahol a témában)
2023. okt. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Rólam van szó.

Sajnos hiába akarok sokszor vigyázni a dolgaimra, nem tudok.


Egyszerűen nem sikerül megoldani pl a vízkőtlenítést akkor ezt csinálom, márpedig volt hogy hibába vízkő oldóztam, sikáltam sima szivaccsal már nem jött le, elborult az agyam és lekapartam késsel, persze meglátszott és kaptam a sértegetéseket hogy tönkretettem stb...


A másik hogy én is használt dolgokat veszek pont ezért, mert nem érdekel ha nem kifogástalan az állapota, csak működjön, persze ez sem tetszik a barátnőmnek...


Sajnos nem tudom hogyan, de a legtöbb ruhám/cipőm egy idő után tönkremegy, szerinte hamarabb mint kéne... Pedig nem extrém körülményeknek teszem ki őket csak hordom, de mégis, és márkás cuccokról van szó. Ezért már sokszor beérem az olcsó kínaival, ami vicc de tovább bírja, persze az se jó neki...

2023. okt. 12. 17:39
 9/18 A kérdező kommentje:

Ráadásul kétbalkezes vagyok, rendszeresen elejtek, kiborogatok dolgokat :(

Persze feltakarítok utána, csak ugye újat is kell venni pl tányér helyett.

2023. okt. 12. 17:40
 10/18 anonim ***** válasza:

Ajj te szegény. Én is ilyen voltam sokáig, vagyok is néha, nálam ez a disszociációnak volt köszönhető, ha stresszes vagyok, kicsekkolok és nem figyelek.


Volt egy párom, akivel a végén már ott tartottunk, hogy napokig hallgattam, hogy mosogatás közben eltörtem egy poharat, mindenféle jelzőkkel illetett miatta. A lényeg az, hogy vagy, aki vagy, a magad erősségeivel és gyengeségeivel, és nyilván elvárható, hogy akarj fejlődni, de a párodnak egy bizonyos határon belül tudnia kell elfogadni téged, nem szapulni.

2023. okt. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!