Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy reagáljam ezt le legközel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagáljam ezt le legközelebb?Milyen praktika van erre?

Figyelt kérdés
A házban mindent én takarítok, és legtöbbször a barátom után is én rakodok el. Mivel már sokszor elegem van a trehányságából, szóvá szoktam tenni. Ilyenkor veszekedés jön.AZt vágta a fejemhez,mert hogy én is széthagyok ezt meg azt...Mivel magam után,és őutána is nekem kell rakodni, nem érzem ezt igazán jogosnak,hogy ezt a fejemhez vágta..Úgy is nekem kell mindent elpakolni,letakarítani,akkor mire fel vagdalózik ilyesmivel,velem szemben? A szennyes edényt nem lehet rábízni,mert a mosogatás után,ételmaradék van a tányéron..Akkor ő milyen alapon pattog velem szemben?
2023. okt. 21. 19:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Miért nem hagyod el? ^^
2023. okt. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mindenre az a megoldás,hogy azonnal elhagyni valakit,mert nem tetszik? És a megoldáskereséssel mi van? Mik az emberek, tárgyak? Hm..nem tetszik,akkor kidobom/elhagyom..Tanácsot kértem,nem válásra/szakításra való felbujtást.
2023. okt. 21. 19:15
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
De nem igen fog változni hiszen már mondtad neki és inkább rád keni. Szerinted képes ő belátni, hogy változtatnia kellene? Ha igen, akkor ülj le vele beszélni hátha. De ha nem fog, végig se hallgat akkor nem nagyon van más megoldás.
2023. okt. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"Mivel már sokszor elegem van a trehányságából, szóvá szoktam tenni. Ilyenkor veszekedés jön.AZt vágta a fejemhez,mert hogy én is széthagyok ezt meg azt.."


Nem működik a kommunikáció.

Jelezted a problémát, erre vissza támad, elhárítja a felelőséget.

Így nem nagyon tudsz mit megbeszélni.

Ez nem praktika kérdése.

Alapvető kommunikació, ami vagy müködik vagy nem.

Ez a dolog téged idegesít. Tehát itt az van, hogy ezzel a problémával egyedül vagy, mivel nem is hajlandó megbeszélni, helyette támad.

Vagy megszoksz vagy.....

2023. okt. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
28%
Hé! Így most te vagy a szolga és ő az uralkodó! Ez így nincs jól, fordítva kellene lennie. Csicskítsd be gyorsan, mielőtt túl késő lenne!
2023. okt. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Lista a teendőkről, takarítási feladatokról. Mit kell naponta, hetente, havonta stb. csinálni. Felosztani egymás között, lehet variálni is, hogy mindenkinek jusson szeretem és nemszeretem munka is. Ki lehet nyomtatni cuki kis excel táblácskákat az adott helyiségben és pipálgatni vagy a név kezdőbetűjét beírni, hogy ki csinálta aznap, azon a héten stb. 2 felnőtt dolgozó ember KÖZÖSEN viszi a háztartást - nőként villámagyorsan a házicseléd kategóriában találod magad ha ehhez nem ragaszkodsz az elejétől, és aztán jönnek a "gyerek lett, de most sem segít" jellegű kérdések a Gyerekvállalás kategóriába. Lehet kompromisszumokat kötni, segíteni egymásnak, néha lazítani, de ha nagyon nagy az eltérés e téren a felek igénye között, az hosszú távon jóra nem vezet.
2023. okt. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
Én elraknám a koszosan hagyott tányért, és legközelebb ehetnevabból. A pasik ezeket direkt csinálják rosszul, ez egy játszma. Így akarják elérni, hogy ne kelljen megcsinálni az adott munkát.
2023. okt. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
7-es: és ezzel beszállsz a játszmázásába.
2023. okt. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Igen, beszállok, de nem hagyom, hogy hülyének nézzen. Ha harc, hát legyen harc.😃
2023. okt. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Exem ugyanilyen volt. Számtalanszor kértem, hogy legalább maga után parkoljon el, de nem hallgatott rám. Egyszer utoljára elmondtam, hogy nem az anyja vagyok, ha valaki után akarnék takarítani, egyszerűen csak szülnék egy gyereket. Viszont akiről gondoskodnom kell, és ki kell szolgálnom, akkor nem fogok vonzódni hozzá. A későbbiekben, amikor az volt a mentség, hogy miért csinálta meg szarul, akkor az volt, hogy “jajj o annyira próbálkozik, de csak így tudja”. Jó. Akkor a rosszul elmosogatott pohárból iszik. Hiszen ha en nem lennék, akkor is abból inna. Jajj, kinn felejtette a főtt kaját egész nap? Nem baj, biztos nincs semmi baja, jó lesz így is, majd ő eszi azt. Egy hét alatt megtanulta a rendet.
2023. okt. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!