Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok ti hány éves korig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hány éves korig buliznátok, és hány éves korotoktól komolyodnátok meg, és válnátok végre cselédanyákká?

Figyelt kérdés
Halljuk az igazat!

2023. nov. 8. 19:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Cselédanyákká?🤣 Soha!
2023. nov. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"Cselédanya". Ez csak autocorrect, vagy saját szóalkotás? Mert nagyon találó, szerintem használni fogom. :D

Akaratom ellenére félig-meddig cselédanya lettem 30 évesen (úgy értem, az anyaság az esetemben több cselédséggel jár, mint terveztem), de már 18-20 éves korom óta nem nagyon buliztam, nem volt az én világom. Ez sem igazán az. Nade majd ha kicsit nagyobbak lesznek a gyerekek, és nem csicskáztatnak 20 másodpercenként, akkor végre ledöglök valahol a saját kis dolgaimmal szöszmötölni nyugodtan. Az lesz az.

2023. nov. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Egyik se.
2023. nov. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Soha nem buliztam, soha nem leszek anya.
2023. nov. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
29 vagyok, mai napig elmegyünk néha bulizni barátnőkkel vagy férjemmel és közös barátokkal. Anya viszont soha nem leszek, cseléd meg végképp nem!
2023. nov. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Anyák miért nem bulizhatnak?

Jah, mert az apa nem akar vigyázni addig a gyerekre.

2023. nov. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Hát ez a kérdés házas férfiként is elég bicskanyitogató...

Mégis milyen "férfi" az, aki cselédet akar cisnálni a feleségéből?

Ha meg arra utalsz, hogy egy anyukának sosincs ideje a gyerek miatt... hát milyen apa az, aki nem veszi ki a részét a gyermeknevelésből?

2023. nov. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Cselédanya? :D Elárulok egy titkot. Lehet vaaki jó anya, feleség, munkaerő és ugyanakkor elmehet bulizni, koncertre, kiállításra vagy amit szeret csinálni a szabadidejében. Ahogy apa is. :)
2023. nov. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
22 éves koromban ismerkedtem meg a férjemmel, 29 éves koromig buliztunk, utaztunk, felépítettük az életünket, 30 múltam, mikor jött az első. Most várjuk A másodikat. Nincs segítségünk, de nem kell belekényszerülnie szerintem senkinek a cseléd szerepbe.
2023. nov. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Bulizni mindig is rendszerssen fogok es neveloszulo leszek 1-1 fo 14-16 ev koruli fiunak. Ha nem kapok akkor 18. Ok mar maguktol feloltoznek vetkoznek esznek. Tudnak vekem bulizni sportolni ha raernek es van kedvuk. A cseledseg es mas kiszolgalasa ellenkezik az elveimmel es a csaladom elveivel. Van munkam jovedelmem,sokat tanultam erte es a mai napig folyamatosan kepzem magam szakmailag.

A szules is ellenkezik az eletstilusommal. Nincsenek gyerekkel rendelkezo barataim. Tavoltartom magam a kisgyerekektol. Budapest.

N/40

2023. nov. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!