Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tényleg vége ilyenkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vége ilyenkor?

Figyelt kérdés

Egy éves házasságban élek egy férfival.Ez idő alatt soha nem volt köztünk semmi sem,mint férfi és nő között.Simogatas és puszi volt más nem.

A pasi sosem akart csinálni semmit ,minden rám hárult és hiába jeleztem nem tett mást mint addig .Sokat beszéltem vele,eredménye nem sok lett,annyi talán ,hogy nem előttem ivott hanem dugiban.

Mondtam neki hogy nem kellene házi cselédnek nézni más és mivel neki haza nincs érdekből élni együtt.

Múlt héten kiborultam mert mindig minden napra jutott valami ,ami nekem rossz volt és a végén már hirtelenséggel azt mondtam neki hogy kijelentem a címről.A ház az enyém ,megtehetem .Hiszen érdek házasságnak érzem részéről az egészet.

Kiment és bontott egy sört. Sokszor kértem engem ne kínáljon alkohollal ,ennek ellenére ezt tette , dühös lettem és rá öntöttem a sört és pofon vágtam,utólag ezt megbántam,de már akkor nem bírtam ,azt éreztem provokál.

Fogta , öltözött és elment innen ,de minden ruhája és tárgyai itt vannak .

Ilyenkor valószínűleg iszik valahol.Telefon amit én adtam neki ki van kapcsolva,neten nincs azóta ,nem keres 3 napja .Azóta nem beszéltem vele.

Aggódtam és tudtam jár plazmat adni,annyit megtudtam hogy ott volt ,de azóta sem keres ,és nem tudom el sem érni ,a férjem és nem akart válni most még nem értem mit is akar.Ha más nem a ruhái miatt fog jelentkezni?Vagy már elengedett engem?



nov. 14. 16:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt még kérdés, hogy ennyi-e? Hogy a viharba mentél hozzá? Tényleg borzamas itt olvasni nap mint nap ezeket a sztorikat.
nov. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Na jó, ha ez a kérdés nem kamu...pfff.

Úgy hivatkozol a "párodra", sőt férjedre (!), hogy "egy férfi", plusz még szex sem volt? Ti valami vallási szekta tagjai vagytok?

nov. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen abszurd történet. Már eleve azt sem értem, miért kellett egy ilyen emberhez hozzámenni, mi volt vonzó benne? Az alkoholizmusa? A tehetetlensége? A nincstelensége? Volt valaha bármi, amiért mellette döntöttél vagy csak nem volt más?
nov. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Használd ki az alkalmat, tedd ki a ruháit az ajtó elé, cseréltess zárat és jeletsd ki a címedről hivatalosan. Jézusom, te komolyan hagynád, hogy visszamenjen? Hát legyen már valami önbecsülésed!
nov. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kijelentem innen holnap .Még ő van megsértődve,holott eddig is csak kihasznált ,már semmi önbizalom nincs bennem miatta.Viszont furcsa hogy nem vitte el a holmikat sem.Iszik ,talán egy haverjával meghúzza magát és elvan ott is.Teljesen mindegy mert neki nem működik a szex
nov. 14. 17:17
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
Minek háasodott? Csok?
nov. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Add be a válást.
nov. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem tűnt fel a szóközök hiánya?
nov. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Sosem szexeltetek, az hogy lehet??
nov. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Alkoholista mióta adhat plazmát?


Nekem is szar házasságom volt, de ez... Tényleg hogy tudtál hozzámenni? Előtte volt szex? Vagy ez hogy?

nov. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!