Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Első közös karácsonyunk ? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első közös karácsonyunk ? És első közős munkánk külföldön?

Figyelt kérdés

Szóval december 14.- megyünk ki Ausztriába dolgozni.

És február óta vagyunk együtt, szóval még nem volt közös karácsonyunk.

( a nőnek kell meg teremtenie az otthont)

Ez villant át a fejemen, én már 5 éve szingli vagyok.. szóval teljesen ki mentem a gyakorlatból ezekkel kapcsolatban.

Egy sí paradicsomba leszünk nem tudom lesz e ott a közelbe bolt hogy ajándékot vegyek

Vegyek egyáltalán ? Tartsuk meg az ünnepet ? Illetve díszítsem ki a házat? Úgy érzem nekem kell gondoskodni erről de nem tudom mitévők legyek (egy héten 6 napot fogunk dolgozni 8 órában )


nov. 15. 08:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ummm, csajszikám... "a nőnek kell meg teremtenie az otthont" ez így honnan jön? Úgy érzem hogy a semmin stresszeled magad. Ülj le a kedves pároddal, és kérdezd meg tőle, hogy hogyan szeretné ünnepelni a Karácsonyt. Ajándék? Dekoráció? Mire van igénye. Aztán nézd meg, hogy te személy szerint mit szeretnél. Én imádok dekorálni és csak magamnak is szoktam. Mert ez a személyes preferanciám, nem azért mert nő vagyok :D


Kérdezd meg tőle, komolyan. Ne azon idegeskedj, hogy jaj mi lesz, hanem kérdezd meg, hogy mit szeretne. Lehetséges, hogy együtt akar majd dekorálni. Az is lehet, hogy nem annyira szereti. Ajándékkkal kapcsolatban is bármi lehet. Egyébként ha mindketten heti 6 napot dolgoztok, akkor szerintem a házimunka is 50-50. Abszolút közösen oldjátok meg. Illetve ha a közelben sincs semmi, rengeteg webshop van. 2023-ban a nincs közelben bolt nem gond, szinte mindent lehet házhoz rendelni.

nov. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok és pont leszarok mindent ami lakberendezéssel kapcsolatos :D Szeretem az ünnepeket megünnepelni de soha nem díszitek fel lakást. Karácsonyra feldíszítek egy műfenyőt és ennyi.
nov. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1/

Onnan jött hogy én régi módi vagyok 😅

2/ igen ilyen is van mindenki más 😊

nov. 15. 09:47
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Értem én, hogy régi módi vagy :D de ettől még ezeket a pároddal beszéld meg és ne idegenekkel az interneten 😅😅😅
nov. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudtommal azért van ez a platform hogy kérdéseket tegyünk fel, és aki volt hasonló szituációba esetleg meg válaszolja…:) ha én itt akarom először meg kérdezni itt kérdezem meg, ha meg nem tudsz érdemi választ adni inkább ne írj semmit puszi pacsi 😘
nov. 15. 16:12
 6/11 anonim ***** válasza:

a nőnek kell meg teremtenie az otthont - itt komoly problémák lesznek, ha így gondolkodsz.


Mindketten dolgoztok, ergo ALAP felezni a háztartást ÉS a főzést.

Persze lehet bohóckodni, hogy a nyolcórás meló után még két emberre főzöl, kettő után takarítasz, stb. stb.


Felejtős. Értelmes nő felezi a dolgokat - legalábbis, ha nem akar hülyét kapni.

nov. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6/ mindig fékezünk a házi munkába és főzni is ketten főzünk, nem értem hol olvastad azt hogy egyedül csinálok mindent, 70-30% felezük meg a házi munkát az én kérésemre. Azért szeretném nőnek érezni magam, itthon családi házba lakunk én se megyek ki vele fát vágni:D akkor ott is feleznünk kell ha ekkora az egyenlőség nem de?

Vagy ott már a férfi dolga helytállni ?

nov. 16. 09:13
 8/11 anonim ***** válasza:

"70-30%" - érdekes felezés. De ha te akarod így, hát legyen a kedved szerint.

Az ünnepeket szerintem mindenképp jobb előre kettőtöknek megbeszélni, ki mit és hogyan szeretne.

nov. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy ő is ennyit agyal ezen, és minden gondja, hogy neked jó legyen a karácsony és a szilveszter?
nov. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70-30% - az HOL felezés? TE gürizel ő meg néhanapján felmos. :D
nov. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!