Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem vagyok normális ha ódzkodo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok normális ha ódzkodok összeköltözni a barátnőmmel mert félek attól a gondolattól, hogy elvesztem az egyedüléléssel járó szabdságot és előnyöket?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem, nem akarom elveszíteni, de sajnos mindig is nagyon magamnak való voltam, amint lehetett elköltöztem otthonról azóta egyedül élek és élvezem. Meg munka után jó hazamenni az üres lakásba és élvezni a csendet, nyugalmat, kikapcsolódni az emberekből.
nov. 17. 16:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
Azért nem vagy normális mert ilyen kérdésekre innen vársz választ.
nov. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagy szerelmes ez az oka. Ha az lennél alig várnád, hogy veled keljen feküdjön le napról napra, hogy lásd a cuccait kipakolva, hogy díszíti a lakást veled együtt, hogy vár haza.
nov. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Én is ilyen vagyok. Ha elég nagy a lakás és időnként eljár a barátaival, akkor nem vészes.
nov. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

" mindig is nagyon magamnak való voltam. "


Ha a párod nem ilyen, akkor itt problémák lesznek később is. Hasonló a hasonlót vonzza.


Vagy kössetek kompromisszumot. Abban mondjuk igazad van, hogy nem kell 0-24-be egymás nyakán lógnotok, mert akkor meg megunjátok egymást, de ha meg nem vagytok elég mennyiségű időt együtt, akkor meg elhidegültök. Kell az aranyközépút.

nov. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
27%
#2 És ha így van, miért baj ez?
nov. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Ha igazán szeretnéd, nem éreznél így.
nov. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

Én otthagytam egy ilyet tavasszal.

Nincs ezzel semmi baj szerintem, de neked is olyat kell találnod, aki nem akar komoly kapcsolatot. Én megértem mert vannak ilyenek, csak ne rabold a másik idejét.

nov. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
43%

Az összeköltözés férfi részről a korlátlan dugás miatt szokott lenni.

Én nem preferáltam sosem az összeköltözést, de kinek hogy.

nov. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
31%

Beszéld meg vele, külön élve is lehet komoly egy kapcsolat, lehettek "egymás nyakán", hol az egyik, hol a másik alszik a másiknál, amolyan mingli kapcsolat, amíg nincs házasság, gyerek vállalás, addig működhet.

Valószínűleg intro vagy...

nov. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%

És... Mi lesz ha házasság és gyerek lesz? Nem szereted te eléggé ezt a lányt. Vagy túl sokáig voltál egyedül. Dolgozz magadon szerintem.


Meg gondolj arra, hogy tök jó együtt lenni a barátnőddel 0-24. Szerintem legalábbis.

nov. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!