Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltözni egy alig 1,5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözni egy alig 1,5 hónapos kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Lassan 1,5 hónapja vagyunk együtt, előtte ismertük már egymást 3-4 hónapja.

Mindketten albérletben élünk, és egy városban is dolgozunk.

Ma felhozta, hogy az egyik ismerőse tud egy olcsó lakást és hogy kb azonnal menjünk. Tényleg az, mivel az állapota és a mérete hagy némi kivetnivalót, de nem is ez a lényeg. Mondtam neki, hogy ezt az idénre már nem szeretném bevállalni ha nem gond. Illetve hogy ezt kicsit gyorsnak tartom.

Azt kell hogy mondjam, teljesen begazoltam így 30 éves nőként ettől. Elég rossz körülményekből jövök, tehát nem az zavar hogy a penész az ablakig ér, hanem hogy amit ki tudtam alakítani magamnak rendes élhető otthont, azt most dobjam fel. Oké, csak házrész és zajosak néha odaát, de akkor is ez az én mini otthonom.

A barátom nemigazán érti miért nem ugrok egyből. 1,5 hónap után nekem ez gyors és tökre be vagyok ijedve. Most érzek rajta némi hűvösséget, mit csináljak?


nov. 20. 02:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

1,5 hónap semmi.

Ha te nem vágysz erre őszintén (és hát mint látjuk nem) akkor ne hozz meg egy ekkora döntést.

Az pedig, hogy most hűvös veled csak emiatt, hát mit ne mondjak elég baljós előjel.

nov. 20. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi, akkor ennyi, de ez túl korai még.
nov. 20. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez túl korai
nov. 20. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt, hogy költöznék. 1,5 hónap után teljesen biztos vagyok abban, hogy ő sem a nagy szerelem miatt költözne, hanem csak azért, hogy ne egyedül fizesse a költségeket. Fel ne add a mostani nyugidat!

Amúgy meg egy lepukkant, penészedő lakásba még akárhány év után sem mennék...

nov. 20. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Le van égve, olcsóbb albérletet keres, aminek fizeted a felét, aztán majd az egészet.
nov. 20. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Nos egy kapcsolat “lakva” derül ki, hogy kapcsolat tud e maradni.

De ilyen penészes szar helyre tuti nem mennèk, ha össze akartok költözni, akkor már legyen valami színvonala is a helynek, de ne az olcsóság meg a penész legyen már ami kell, ketten csak meg tudtok fizetni egy rendesebb helyet is… különben pont ez fogja a kapcsolat végét okozni abban a pillanatban, hogy egyikőtöknek elege lesz belőle, hogy egy putriban él… márpedig mindkettőtök utálni fogja az ziher…

nov. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Szintén kizárt.


35/F

nov. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
6%
Sokan írják hogy ez túl korai. Én viszont két hónap után beszéltem meg a barátommal, hogy hamarosan összeköltözünk, majd utána további 5 hónapot kellett várnom rá és kb belehaltam hogy nem alszunk együtt mindennap, hogy nem élünk még együtt, nagyon hiányzott mindig. Már másfél éve együtt élünk és nem tudom elképzelni, hogy nélküle éljek. És sokkal előbb készen álltam volna rá mint 7 hónap. Igen akár másfél hónap után is. Max kettő. Én mennék. Együtt élni a legjobb :)
nov. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
62%
Van akinek bejön ez, van akinek nem. Az egyik barátnőm 2 hét után költözött a pasijához, kb 10 éve együtt vannak
nov. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

8-9:

Igen, van ilyen, de itt a körülmények igen árulkodak.

A pasi a jelenlegi albérletet egy olcsó, lepukkant helyre akarja cserélni.

nov. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!