Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Volt már olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy egy tökéletesen induló kapcsolat során viszonylag hamar (3-4 hónap) összeköltöztetek, utána végül mégis megbántátok?

Figyelt kérdés

nov. 20. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Nem véletlen szól úgy a mondás, hogy "lakva ismerszik meg a másik"

Sajnos, amíg két ember külön él, addig nagyon könnyű mindig csak az előnyös oldalunkat mutatni. Persze, ez attól is függ, hogy meddig éltek külön és ez idő alatt mennyit találkoztok. Mi két évig éltünk párkapcsolatban és heti három napot töltöttünk együtt, ez azért már bőven elég volt ahhoz, hogy tudjuk, nagyon nem lőhetünk mellé. Persze így is voltak apróbb hülyeségek az elején, mint pl. hogy miért oda tetted a sampont, de ezeken nagyon hamar túllendültünk. Nekünk (korunkból adódóan is, mert mindketten 40 felettiek vagyunk) nagyon korai lett volna a 3 hónap utáni összeköltözés.


De, mindjárt jönnek majd azok a kommentek, hogy ők két nap után összeköltöztek és már százötven éve együtt vannak 😀

nov. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, 1-es vagyok, két évig éltünk távkapcsolatban, ezt akartam volna írni 😀 Egyébként már 6 éve együtt élünk, nekünk szerencsére bejött.
nov. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%

Bő másfél éve jártunk, amikor egy váratlan körülmény miatt kb. 6 hónapig együtt éltünk. Soha többet! A kapcsolatunk nagyon megsínylette. Bár nem szakítottunk, de én félig-meddig kiszálltam belőle.

N

nov. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt


Külön élve nem tűnt fel hogy mennyire toxikus és agresszív

nov. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

4 hónap után költöztünk össze, jó döntés volt.

Ezt nyilván nem tudhatod előre.

nov. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem tudhatod előre. Sőt, igazán soha nem tudhatod. Végső soron ebből vannak a válások is x év együttélés után.
nov. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!