Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy értessem meg vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg vele, hogy tönkreteszi a legjobb barátja a kapcsolatunkat? Nem tudom, hogy mit csináljak, de így ezt már nem bírom.

Figyelt kérdés
Mikor megismertem a páromat szerelemem volt első látásra. Én Pesten laktam ő Sopronban, de őt egyáltalán nem zavarta a távolság szinte mindig velem volt. Nagyon figyelmes volt és imádtam, hogy törődik velem. Viszonylag hamar össze is költöztünk kb 2 hónapon belül. Így elkezdtük a közös életünket Sopronban, ahol 4 hónapot töltöttünk. Minden tökéletes volt, csak egymásnak voltunk, amíg a legjobb barátjától nem kapott egy állásajánlatot Ausztriában. Eleinte támogattam a költözést, bele is vágtunk. Beköltöztünk ugyan abba az utcába, ahol a legjobb barátja, azóta minden rémessé vált. Én itthonról dolgozom, a párom viszonylag későn ér haza 7 fele, olyankor hazaér vacsorázik, fürdik és alszik. A hétvégét meg a legjobb barátjánál töltjük, már nincsennek kettesbe programjaink. Ezek az összejövetelek meg arról szólnak, hogy isznak, a másnapot meg végig aludja. Pedig velem sosem ivott. Ha felhozom neki, hogy elegem van a barátjából és költözzünk el én vagyok a rossz. Nagyon magányosnak érzem magam. Szerintetek mit csináljak??

nov. 21. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Találkozzunk és igyunk. Sopronba lakom, nő vagyok amúgy és nem vagyok lezbi nyugi😁.

De egy komoly beszélgetés és ha semmi változás, akk szakítani kell sajna.

nov. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
A külföldi élet nem való mindenkinek. Én azt mondanám, hogy jövőre hazaköltözöm. Akkor kiderül milyen viszonyban vagytok.
nov. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a barátja teszi tönkre, hanem a párod, aki semmibe veszi a te igényeidet. Alapvetően azzal nem lenne gond, ha egymáson kívül is van életetek, társaságotok, de ha ebben te nem érzed jól magad és megszűnt a kettesben töltött idő, az már baj. Első körben felvetném, hogy legyen a baráttal közös idő MELLETT kettesben töltött idő is, kompromisszumképpen. Ha nem változik semmi, akkor ne sajnáld, ez csak egy pár hónapos kapcsolat, még csak most ismeritek ki egymást rendesen, ilyenkor sokszor kiderül, hogy más az életstílusotok, elképzeléseitek.
nov. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Mondjuk nem is értem, milyen férfi az aki nem törődik a párjával? Nem férfi, hanem kisfiú. Ha vedelni akar, hagyjad. Maximum alkoholista lesz belőle, meg is érdemli.


Te viszont jobbat érdemelsz..

nov. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem a barátja tehet róla, hogy veled nem foglalkozik. A párod szeret inni, ennyi. Ha nem a barátnál pielne akkor kocsmában tenné. Neki semmi köze nincs a párodhoz. Felnőtt ember. Te is az vagy, ő eldöntötte, hogy inni akar és te eldöntheted, hogy vele folytatod vagy nélküle.
nov. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

Az én páromat is mindig hívták a haverok, de nem ment. Nem azért, mert én nem engedtem, sőt, bátorítottam, mondtam, hogy kapcsoljon ki, de mindig azt mondta, sokkal többet jelent neki a velem töltött idő.

Azt kéne észre venned, hogy ha igazán fontos lennél a párodnak, akkor nem így viselkedne. Biztosan nagyon nehéz, mert eddig teljesen más képed volt a kapcsolatotokról, de valószínűleg te láttál bele többet, mint ami volt.

Fogd fel úgy, hogy még mindig jobb, ha most kiderül, hogy nem illetek össze, mint évek múltán.

nov. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Nen első *látásra* kéne idegennel szerelembe esni, hanem meg kell ismerni a másikat.
nov. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az 5.-nek igaza van. Az en volt baratom is egy fel evig nem ivott. Amugy nem zavar,ha iszik valaki,amig van hatar,de nala sem volt es lassan buli es kocsma lett a legfontosabb,mert o abban kapcsolodott ki. Amugy akkor en is a baratait hibaztattam,de semmi kozuk hozza,ilyen az alapbeallitotsaga.
nov. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem a legjobb barát a legnagyobb probléma, hanem láthatólag a párodnak nem vagy annyira fontos, hogy a szabadidejét Veled töltse.


Ülj le vele beszélgetni a kapcsolatotok komolyságát illetően, aztán döntsd, hogy van-e értelme több időt pazarolnod erre a kapcsolatra.

nov. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%

Volt egy tapló exem, tényleg nagyon gázul viselkedett időnként (emiatt is mentünk szét) de még ő is megkérdezte mindig (!), hogy nem baj-e ha elmegy a haverjaival. Nagyon ritkán mondtam, hogy inkább ne menjen hanem közös program legyen helyette de sosem volt egy rossz szava vagy szemforgatása sem :D


Szerintem hagyd ezt a pasit. Próbálj meg egyedul is érvényesülni ha már legalább kint vagy Ausztriában.

nov. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!