Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mikor és miért lett vége a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor és miért lett vége a több éves kapcsolatodnak?

Figyelt kérdés
nov. 22. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy éve. Nem bírtam elviselni, ahogy kisajátít, soha semmiben nem enged és mindig mindenben neki van igaza.
nov. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb. fél éve. Őrült nagy szerelem az elején, nagykönyvi love bombing. Aztán néhány hónap után azt vettem észre, hogy minden alkalommal, ha jelzem valami igényemet, rossz érzésemet, esetleg nemtetszésemet, akkor rám van borítva az asztal, és jön az eldobás. Az első néhány alkalommal még hagytam magam meggyőzni, hogy félreértettük egymást, meg ő nem is úgy gondolta, meg ilyenek. Aztán jött a valóságtorzítás, a gaslighting, végül konkrét tények letagadása vagy rámfogása. Aztán egyre gyanúsabb lett, hogy kőkeményen idomítva vagyok, ráadásul egyre jobban elhanyagolva is. Úgyhogy elkezdtem kitolatni. Ő meg hagyta.
nov. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

3 év után


nem volt szex és megcsalt

nov. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

5 év, tavaly ment el🕊

N 31

nov. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4es sajnálom. Sok erőt neked
nov. 23. 00:04
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm kérdező♡.
nov. 23. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
5 év uttan mindenkire féltékeny volt. Napi szinten volt minden nap 2-3 szex de ő azt hitte én mindenkivel megcsalom.
nov. 23. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kiprovokáltahogy kidobjam.

Féltékenykedett támadt allandoan egyre durvábban.

Nem tudtam mit tenni szakitani kellett.

Ma se tudom direkt csinálta e.

nov. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Babaprojekt.


Mindig a kapcsolat elején tisztázva lett, hogy se ő se én nem akarunk gyereket soha semmilyen körülmények között. Így indultunk mindig neki a kapcsolatnak...de ez 4-5-7 év múlva mindig megváltozott.


De csak egyikünkben...

nov. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megcsalt.
nov. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!