Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együtt alszotok a férjetekkel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt alszotok a férjetekkel, barátotokkal vagy külön (horkolás, forgolódás stb. miatt, miért)?

Figyelt kérdés
nov. 23. 09:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

Együtt alszunk a férjemmel.

Ahogy valamelyikünk csak felül az ágyban, a másik már felébred. Ez ilyen.

Horkolni hálistennek nagyon ritkán szokott, csak ha extra fáradt, amúgy is sokszor alszom füldugóval, az a horkolása ellen is kiváló.

nov. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Együtt.

Horkol amúgy, nem is kicsit, de apám is iszonyúan horkolt és valahogy úgy nőttem fel, hogy nekem ez a normális, szinte nem is alszom már jól, ha valaki nem horkol a közelben :D A gyerekeinkre is megnyugtatóan hat, kb fehér zaj szinten tudnak a lányok mellette aludni, a nagylányom (3) önként bújik mellénk az ágyba és hallgatja közvetlen közelről a horkolást. Ő jókat alszik így is. Ha beteg és alapból rosszul aludna, akkor zavarja csak (ahogy engem is). A kicsinek meg mindegy szerintem, de ő is születésétől kezdve erre kondicionálódik, szóval azt hiszem, nála sem lesz ebből gond :D

nov. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Együtt. Én vagyok a "kis kifli". ha nem érzem őt a hátamon, és nem karol át, nem esik annyira jól az alvás. 41F
nov. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Együtt alszunk. Nyolc éve vagyunk együtt és mindig is együtt aludtunk, nem is tudnánk másként elképzelni.
nov. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Külön. Én forgolódok, vándorlok egész éjjel, ő horkol. Én csak csendben, sötétben tudok elaludni, ő meg csak úgy, hogy megy valami a laptopján. Nekem mindig melegem van, ő fázós.. kb minden lehetséges dologban különbözünk az alvás terén :D Nekünk ez bevált, mindketten kipihentebbek vagyunk, intimitásra pedig van ezer másik módunk.
nov. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Fuldugo.
nov. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Együtt alszunk 14 éve. Szerencsére csak néha horkol a férjem és akkor is könnyen ébreszthető, rögtön elfordul, ha kérem, és abbamarad a horkolás. Viszont nem bújunk össze, nem tudunk úgy aludni, legfeljebb a lábunkat vagy a fenekünket összeérintjük 😅
nov. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Együtt, bár néha felmerül bennem, hogy külön kéne, mert brutálisan horkol (kivizsgálásra fog menni, mer valószínűleg alvási apnoéja van), ráadásul ő az a típus, aki már alszik, mire leér a feje a párnára, én meg még nyünnyögök egy sort elalvás előtt. Szerencsére van egy oldalt fekvési póz, amikor nem horkol, szóval nálunk ez a bevett koreográfia, hogy ő üvöltve horkol a hátán fél órát, amíg én olvasok vagy telózok, aztán megböködöm, hogy forduljon meg, felriad, közli, hogy dehátnemishorkolok, megfordul és alszunk. Régebben ha stresszes volt még "verekedett" is álmában, egyszer konkrétan szájon vágott egy különösen lendületes álom közben (amúgy a világ legjámborabb embere, szóval utána hetekig ezen röhögtünk, hogy igen, a férjem öklétől van a számon a seb). :D Összebújást nem bírjuk, max. ilyen elalvás előtti naplezáró-beszélgetéshez összebújunk, de aztán az alvás az már mindenkinek megy a saját pózban. :) Ha valamelyikőnk beteg, akkor viszont a beteg fél kikuckózik a kanapéra: mindketten így szeretjük ezt, ilyenkor nem akarunk a másik nyakába, arcába köhögni, tüsszögni, harákolni egész éjszaka. Bátyja még durvábban kalimpál álmában, amikor az első felesége terhes volt akkor leköltözött a földre egy matracra, mert félt, hogy megüti álmában az egyre terebélyesedő hasát. :D
nov. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Együtt alszunk meg is halnék ha nem így lenne :D
nov. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy ágyban, de nem összebújva. 2 méter széles ágyunk van pont ennek megoldására, mert ő mindig kitakarózik, és motyog álmában, nekem meg kell a nagytakaró és összevissza forgolódok. De szükségem van rá, hogy elérhető közelben legyen, ha háttal fordulva is alszunk el, akkor is összeér a fenekünk vagy a kezünk.
nov. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!