Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért nem szeretnek a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretnek a férfiak odaköltözni a nőkhöz?

Figyelt kérdés
Ennyire derogál nekik hogy nem ők a ház urai?
nov. 23. 11:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
34%

A nők hosszabb távon nagyon vissza tudnak élni az így keletkező hatalmi felállással. Emlékezzünk a népi bölcsességre:

"Alkalom szüli a vérszívó asszonyt!"

nov. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
82%

Miért? Nem szeretnek?

A kérdésedben levő állítást támaszd alá valamivel.

De azért annál izmosabb érvvel, hogy te most találkoztál 1 azaz egyetlen férfival, aki nem akart tehozzád költözni.


Mert a kérdésed úgy van megfogalmazva, mintha ez egy általános igazság lenne.

nov. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
35%
Rosszul viselik a kiszolgáltatottságot. Én egy régi állattenyésztési szakkönyvben is azt olvastam, hogy a nyulaknál is az anyát kell a bakhoz tenni és nem fordítva.
nov. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
24%

Én még nem találkoztam olyan nővel, akinek saját lakása van. Lehet, hogy én vonzom ezeket, de eddig egyiknek sem volt semmije.

Engem egyébként ez nem zavar. Egy érzelmi alapú kapcsolatot nem üzleti szempontból közelítek meg.


Olyanról már hallottam, hogy jól jött ki egy válásból, vagy örökölt egy lakást. De hogy saját megtakarításból, akár hitelre vettek volna maguknak lakást, olyanról nem hallottam.

nov. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 anonim ***** válasza:
42%
Kinek hiányzik a rabszolgává herélés? Először csak az első vita után jön a "ha nem tetszik, vissza lehet költözni az albérletbe, vagy haza anyucihoz, ez az én lakásom, te itt csak vendég vagy, örülj hogy nem az alújáróban laksz", aztán egyre kevesebbért jön ugyanez a duma, végül már mindenért is, ha bármi apróság nem tetszik, vagy ha csak le akarja vezetni a férfin a munkahelyi feszkót, vagy bármilyen feszkót. Kinek hiányzik az ilyen visszaélés?
nov. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
86%

5-ös, ha a férfinak van saját lakása, akkor megy vissza oda. Ha bérleményben lakott előtte, akkor meg bérel másikat.

Az biztos, hogy én az első ilyen megnyilvánulás után pakolni kezdenék (ha van saját lakásom) vagy bérleményt keresnék magamnak.

nov. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:
35%

6-os! Igen, ha van lakása. De ha rá van kényszerülve, akár érzelmileg, akár lakhatásilag, akár környezetileg, akkor elviseli ezt a kiszolgáltatottságot, határsértő viselkedést és visszaélést, és az ebből adódó magyaros áldozathibáztatást is.


Persze a lakhatási rabszolgatartás (nevezzük így) mindkét nem esetében undorító (akkor is, ha férfi csinálja nővel ezt), és el is ítélem azt is, de itt az volt a kérdés, hogy "Miért nem szeretnek a férfiak odaköltözni a nőkhöz?"

nov. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:
27%

De ha nem akar odaköltözni, akkor valahol most is lakik, nem?

Oda visszaköltözhet, ill. ha bérlemény és feladja, akkor kereshet másik bérleményt helyette.

Ezt már leírtam egyszer, nem tudom, mi nem érthető rajta.

nov. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim ***** válasza:
38%
Aki nem érti, annak hiába magyarázzák.
nov. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim ***** válasza:
32%
A nők visszaélősebbek ezzel.
nov. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!