Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párom be akar korlátozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom be akar korlátozni hosszútávon?

Figyelt kérdés

Lehet nem jól írtam ki a kérdést, a sztori a következő:


Párom nem iszik, én alkalmanként 2 hetente 1x, vagy ha szabadságon vagyok, akkor előfordul,hogy minden este, de nem esem túlzásba).


Kapott ajándékba kb fél éve egy röviditalt és mondta nekem, nyugodtan igyak belőle.

Én akkor szoktam rövidet inni, ha rossz a gyomrom, vagy ha beteg vagyok.


Az utóbbi fél évben többször is betegeskedtem, gyomrom is érzékeny, úgyhogy fogyott az italból. Párom mindig jelen volt, mikor ittam belőle.


Aztán tegnap nekem állt, hogy hát én trinyózom-e, mert hogy sok hiányzik az üvegből ( a 3/4 e még megvan).

Őszintén szólva nagyon kiakadtam, hogy gyanúsít,meg úgy állít be, hogy én zugivó alkoholista vagyok ).

Fogtam az üveget is kiöntöttem a lefolyóba.


Sose voltam részeg, max becsiccsentettem, és nevetgéltem. De ennyi.


Már régebben is beszólt néha és bűntudatot ébresztett bennem, ha alkoholt fogyasztottam. Egy időben leállt ezzel, de úgy látszik, most újra kezdi a hülyeséget.


3 éve vagyunk együtt. Ő a férfi.


Volt valaki hasonló cipőben?


Köszönöm a válaszokat.


nov. 23. 20:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
68%

"Én akkor szoktam rövidet inni, ha rossz a gyomrom, vagy ha beteg vagyok."


Ha beteg az ember orvosságot vesz be és ha érzékeny a gyomra akkor jobban odafigyel mit ehet,vagy ellátogat orvoshoz.


Nem iszik piát egyre gyakrabban...


Egyébként szerintem félt és valószínűleg elege lesz belőled ha így folytatod...


Nem vagy egyelőre alkoholista, de lehetsz. Különösen hogy olyan kifogásokkal jössz elő, hogy beteg vagy és érzékeny a gyomrod és arra piálsz.

nov. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
39%

Szóval rendszeresen iszol.

A párod nem iszik. Egyre nehezebben tűri.


Én nem viselném, hogy a feleségem rendszeresen alkoholtól bűzlik mellettem.

Hosszútávon szépen lebontja a személyisgedet. Te magad észre sem veszed. Le fog lépni.

nov. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
44%
Tehát egy alkoholista xaralak vagy, aki állandóan talál alkalmat az ivásra. Tök gáz, a pasi helyében úgy otthagynék egy ilyen piás nőt mint a xart.
nov. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
45%

"Kapott ajándékba kb fél éve egy röviditalt és mondta nekem, nyugodtan igyak belőle." Ittál, de nem sokat, még bőven volt az ŐŐ ajándékba kapott italából.

"Fogtam az üveget is kiöntöttem a lefolyóba."

Ehhez nem volt jogod, nem a tied volt az ital.

nov. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
79%

Fél éve kapott italból kb az egynegyede hiányzik, a gyk népe alkoholistát kiált :o

Hát Jézusgyerele 🤡 még úgy is hogy csak kamukérdés (a minden mondat után enteres) :D

nov. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
43%
5, a csaj kb. folyamatosan talál alkalmat a piálásra, ha rossz a gyomra, ha beteg, ha szabin van, meg csak úgy. Ha nem is alkoholista még, de idő kérdése és az lesz. A párjának már feltűnt, hogy egyre többet iszik, ő meg hárít... Ez az előszoba.
nov. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
36%

#5: Honnan szeded, hogy kamu kérdés? Nő nem lehet alkoholista?


De még hogyha kamu is miért fontos? A kérdésre miért nem lehet válaszolni?

nov. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
70%

#6 akkor kicsit több fogyna fél év alatt mint kb másfél-2 deci tömény (és még így is sokat mondtam ha egy 0.7-eset veszünk alapul). Ez naponta fogyna el, na akkor már lehet gyanakodni.

De mindemellett fenntartom hogy ez csak egy béna trollkodás. Főleg mert nem nagyon hihető hogy fél év alatt csak egy szerencsétlen nő kortyolt bele párszor ebbe a nyomorult 1 db üvegbe, a pasi meg nem itta meg :D

nov. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
57%
#7 mert erre a kérdésre nem lehet igazából válaszolni. A kérdező troll se gondolhatta komolyan, mégis mennyien bekajáltátok a zugivót aki fél év alatt akár 4 felesnyi italt is eltüntet 🤦
nov. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
49%
Ti nem vagytok orvosok és pszihológusok szerintem. Jelentkezzen, aki tanult pszihológiát még mellettem. Közlöm, hogy ez ennyiből rohadtul el van túlozva. Ráadásul fél évről van szó és a negyede fogyott! Úgyhogy engedjük el a témát.
nov. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!