Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Èletfelfogásban közel álltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Èletfelfogásban közel álltok egymáshoz pároddal?

Figyelt kérdés

Mi különbözőek vagyunk. Ő lustább, neki a pihenés a fő szempont, hiába lenne teendő.

Nagyon nem lát át dolgokat logikusan.


Én a munka az első szemléletben nőttem fel, hogy hiába jó lenne pihenni ha van még amit még kellene csinálni. Legyen az otthoni munka vagy más és majd ha kész pihenhetünk..illetve fogjuk meg amikor lehet a pénzt


nov. 28. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen
nov. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi teljesen egyformák vagyunk.

Tapasztalat, csak ez működik hosszú távon...

nov. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Közel álltunk egymáshoz a párommal életfelfogásban.

Én a nőket szeretem,mint kiderült ő is a nőkhöz vonzódott.

3,5 év után elhagyott a barátnőm egy nőért.

nov. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen nagyon. Annyi hogy ő nagyon kitartó tud lenni a munkában, én lustább vagyok. Viszont többet adok a külsőre, az öltözködesre ha megyünk valqhova.


De egyébként minden másban nagyon hasonlitunk. Hobbi, gyerek, (házi)állatok, rend, vallas, politika

nov. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Neked munkád sincs, mégis, miről beszélsz, te szerencsétlen??? Vagy már nem a nőd tart el?
nov. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jelentve.
nov. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Életfelfogással kapcsolatban sok dolog azonos. Érdekességképpen ő mélyen katolikus volt és én spirituálisként utálom az egyházat, de - a spiritualitás egyéb természetfeletti nyitottságától eltekintve - a hitvilágunk teljesen egyforma. Ő közelített az én oldalam felé és együtt élve nem hozott be egyházi szokásokat.

Az életritmus különbözik, mert én inkább pörgős-túrázó vagyok és ő például idegrendszeri betegség miatt nem tudja ugyanazt művelni.


35/F

nov. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!