Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Minden házimunkát 50-50%-ban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden házimunkát 50-50%-ban csináltok?

Figyelt kérdés
Van amit mindig csak az egyikőtök?
dec. 3. 09:56
 1/9 Lazy Lover ***** válasza:
Igen
dec. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy van.
dec. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Hogyne, ha a nejem visszarakott 40 cserepet a tetőre a szélvihar után, nekem az átszámítva 87.37 perc mosogatás, pudingkészítés.
dec. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Nem centizzük így ki a dolgokat, hogy 50-50. Ez a 100% is olyan, hogy pl mosni mindig a párom mosott, de amikor hetekig ágyban kellett feküdnie akkor nyilván én csináltam.


Meg nem tudom mik tartoznak számodra a házimunka kategóriába, de azt azért szeretném jelezni, hogy néha ami nem tűnik munkának az is munka és néha ami munkának tűnik az is kikapcsolódás.


Pl ha el kell menni vásárolni, akkor azt én sokszor egy kényelmes nyugis sétának fogom fel, nem munkának.

Ha meg pl egy nehéz nap után hazaérek és a gyerek játszani akar velem, akkor lehet hogy a feleségem főz éppen én meg csak játszom, de olyankor lehet hogy számomra a gyerekkel való játék is munka, mert legszívesebben csak bambulnám a tèvét :D

dec. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem centizzük. Szerintem a férjem több házimunkát csinál, cserébe én több olyan programra megyek el, ami neki fontosabb. Ha kevesebb házimunkát csinálna, akkor biztos kevesebb programra tudnánk menni (pl. kirándulás után én tuti hulla vagyok, ő meg teljesen kipihent vagy valamilyen sport után én csak döglődöm a kanapén akár napokig és az izomlázamat próbálom kiheverni - mielőtt beleköttök, ő hobbiból versenyeket nyer, nem én vagyok annyira puhány).
dec. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi sem centizünk. De szerintem nekem több van. 41f
dec. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem centizuzzik ki, de nagyjából. És ebbe minden benne van. A ház körüli munkák is.
dec. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem centizzük ki. A takarítást, mosást kizárólag én, a főzést 95%-ban a férjem. Az előkészítést sokszor én, az elpakolást szinten, Rozit én kezelem csak. :-D

A kerti munka vegyes, fát csak ő vág. Nekünk tökéletes igy, soha nincs vita.

dec. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem. A párom dolgozik többet, szóval én takarítok otthon többet. Nyilván így jön ki időben jobban.
dec. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!