Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van olyan introvertált köztete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan introvertált köztetek, akinek egy idő után nem hiányzott az "egyedüllét" otthon és élvezte, hogy a párja mindig ott van vele?

Figyelt kérdés
dec. 3. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Igaz én sosem laktam egyedül de nem hiányzott az egyedüllét. A párom nekem hozzá tartozik a belső világomhoz, olyan vele, mintha a magam biztonságában lennék. Igaz 7 éve voltunk együtt, mire ketten költöztünk egy lakásba (előtte kollégiumban/lakótárssal laktunk), így volt időm megszokni. :)
dec. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Van. Bár eddig csak a mostani páromat viselem el magam körül 24/7-ben.
dec. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte, a fellegekben járós időszakban azt hiszem, nem is hiányzott az egyedüllét. Utána meg úgy oldottuk meg, hogy van 2 külön szoba, a magányos tevékenységekhez különvonulunk. Szóval pl. ő az egyik szobában játszik, míg én a másikban varrok vagy netezgetek. Ennyi elég is.
dec. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kitana. ***** válasza:
100%
Soha nem zavart pusztán az, hogy egy szobában vagyunk. Egyéb dolgok zavarnak egy együttélésnél, de azok nem ettől függnek, hanem alkalmazkodási képesség inkább.
dec. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én esetemben a párom ( férjem) az egyetlen ember aki soha nem zavar 0-24ben sem. A covid korlátozások idején pl többet voltunk itthon. Akkoriban több pár is szétment a baráti körünkben amit az összezártságra fogtak. Mi meg azt élveztük egyedül az egészben, hogy több időnk van együtt lenni, egymás társaságában lenni.

Mindenki más társasága, legyen az más családtag, barátok, max 1-2 óra után nekem kezd sok lenni, és érzem hogy inkább lennék már egyedül otthon/ a párommal. A nagyobb tömegrendezvények meg számomra felérnek egy rémálommal. Ezért sem sűrűn fogadok el pl esküvői meghívást, csak olyanokét akik közel àllnak vagy hozzám vagy a férjemhez.

dec. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Covid óta HO... kötelező.


Igen, nekem rhadtul hiányzik az egyedüllét. Ez van.

dec. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!