Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Semmi nem jó a páromnak, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi nem jó a páromnak, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Párommal fél éve együtt élünk, esténként tv-zni szoktunk vagy játszani. Mindketten itthonról dolgozunk. Nemrég megkaptam, hogy elege van abból, hogy egész nap együtt vagyunk és nem csinálunk semmi értelmeset.


Na most ezt úgy kell elképzelni, hogy mikor vége van a munkának, hulla fáradt, alig van ereje megvárni még a tv műsort is, beszélni alig lehet hozzá, mert nem reagál. Így milyen program legyen?


Mondta, hogy ő el akarna menni jógázni, de mivel én nem akarok, megkaptam, hogy nem tudja, tud e így még 30 évet élni. Mondtam, hogy nem értem, miért nem tud oda nélkülem menni, nem kell mindenben egyezni. Illetve anno kitaláltuk, hogy eljárunk boxolni, abba benne lettem volna, mert érdekel, de abból se lett semmi.


Csináltam neki adventi naptárt, hétvégére direkt programokat tettem bele. Szombatra mozi volt, előtte elmentünk kajálni. Az egészet olyan arckifejezéssel vitte végig, mintha neki lenne a legszarabb élete a világon. Vasárnapra az egyik adventi vásárt tettem, azon teljesen kiakadt. Mondtam, hogy akkor ne menjünk, ha ennyire nem akar, de mondta, hogy menjünk. Hozzám se szólt egész úton, és ismerem, hogy ilyenkor az megy a fejében, hogy elege van belőlem és társai. Aztán beültünk enni valahova és onnantól jó kedve lett.


Sokat dolgozik és nagyon kiakasztja meg lefárasztja a munkája, ezt én meg is értem, nekem nem lenne gond, ha itthon pihenünk. De akkor meg a f*szért az én hibám, hogy nem megyünk sehova, ha meg szervezek valamit az a baja…. Én vagyok a lány.


Hogy lehet kezelni egy olyan embert, akinek semmi nem jó?



dec. 4. 15:51
1 2
 1/13 anonim válasza:
70%

Meg kell találnotok az optimális együtt töltött időt.

Szervezzetek külön programokat, ha mindig egymáson lógtok. Általánosságban elmondható, hogy a legtöbb férfi nem annyira szociális, mint a nők, ezért szüksége van külön töltött időre vagy privát szférára, amit olyan dolgokkal tölthet.


Ez nem azt jelenti, hogy kevésbé szeret vagy kiábrándult belőled. Együtt, de kicsit külön kell élnetek az életeteket, hogy mindenkinek jó legyen és ne menjetek egymás agyára. Végül is, két ember vagytok nem egy biomassza.

dec. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%

Lehet túl stresszes, vagy igazán nem élvezi a társaságod. De az is lehet hogy kiégett.


Nálunk pont az van hogy barátnőmet hiába hívom nem akar jönni mert nem szereti a kisgyerekes fiatalokat nézni.

Hiába mondtam hogy kettőnknek minőségi idő kéne újra.

Ő kötöget itthon munka után, én tvzek.

dec. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
8%

Nem akarok ünneprontó lenni, de akkor már csak a szex marad.


Valami komolyabb dolog a szexben. Valami új, valami szűkebb...khmmm... úgy értem, hogy olyasmi, ami SZŰKEBB értelemben vett, ámde szolidabb formátumú, és nem utolsó sorban eufórikus érzést nyújtó, esetleg szerepjátékkal megfűszerezett, kontrollált, és célirányos. Igen. Azt hiszem ez most konkrét volt. 😊

dec. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Túl sokat vagytok együtt, az emberek többsége szereti a normális értelembe vett párkapcsolaton belüli szabadságot. Én nő vagyok és nagyon igénylem a páromtól független programokat, ha együtt lennénk otthon annyit amennyit ti, én beleőrülnék, mert számomra annyira unalmas lenne, a férfiakra szerintem ez meg fokozottabban igaz. Csináljatok külön programokat, mindenki a saját barátaival, a közös programok pedig ne legyenek egysíkúak, hanem élményteli, eseménydús. Nyilvánvaló, hogy a párod halálra unja magát, ezt abszolút lehet orvosolni.
dec. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Ideje kulon utakon elindulni
dec. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ha elege van belőled azon nem fog segíteni se szex, se program...
dec. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ő is mondhatná, hogy mit szeretne, akkor talán kedvére való lenne a program. Miért te találod ki és szervezed a programokat?
dec. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy lehet kezelni, hogy megszabod a határokat. Ha húzza a száját, morcos, akkor rákérdezel és megbeszélitek. Ha kell minden alkalommal, semmilyen problémát nem szabad a szőnyeg alá söpörni. Hogyha mindenbe beleköt, ezt is szóvá lehet tenni, pár alkalommal megpróbálni megbeszélni. Ha nem sikerül, még mindig kérheted változtasson magán, konkrétan rámutatva min, mert így nem akarsz vele lenni. Ha nincs változás, marad a szakítás. Nem kell valakivel mindenáron együtt lenni, ha rossz vele és nem tesz semmit a kapcsolatért, legyen bármilyen stresszes.
dec. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ő nem nagyon dob be semmit, mert nincs ötlete/fáradt.


Mikor próbálom megbeszélni, az a válasz, hogy fáradt a munka miatt. Ezzel nem is lenne bajom, én is elfáradok a nap végére, csak akkor miért vágja a fejemhez, hogy nem mozdulunk ki soha. Ezen próbáltam változtatni a programokkal, de az se tetszett neki.

dec. 4. 17:43
 10/13 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem váltson munkát és partnert, és akkor rögtön jobban lesz.
dec. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!