Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Volt hogy rossz kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt hogy rossz kapcsolatban töltöttétek az ünnepeket?

Figyelt kérdés
Amikor nem volt jól a kapcsolatotok. Aztán ünnepek után vége lett és szétmentetek.
dec. 4. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem a nagy ő nem lett házasság az mind az. Nem?

Pl egyikkel jártam 2 évet másikkal négyet. Több karácsonyom is volt olyanokal akiknek ma se híre se hamva nincs az életemben.

dec. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy együtt voltatok még, de lógott a levegőben a szakítás
dec. 4. 20:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan is.

Pl megláttam a páromnak a gépén hogy vmi csajnak írt ismerkedős tarskeresős üzit. Mindezt közvetlen karacsony előtt míg ő épp főzött vmit a konyhában.(őa férfi)

Egy pillanat alatt a gép előtt ahogy ezt megláttam szerintem lepergett az életem is, leforrázott egyből. Hogy az egész kapcsolatunk egy hazugság?

Ránéztem ahogy ő meg gyanútalnul főz és gondolkodtam most mit mondjak.

És csak annyi jött ki belőlem hogy amúgy most szakítsunk vagy karácsony után? (Mert már minden be volt készítve az egész rokonsagnak is, lebeszelve nálunk is náluk is, mikor hova megyünk, minden leszervezve.)


aztán ő hátrafordult, rám nézett hogy mi van??

Aztán kiderült hogy a dátumot is néznem kellett volna, mert vmi ősrégi levél volt. Csakhát a részleteket nem figyeltem meg.


Szóval nem lett semmi aztán az egészből, a hidegzuhany után minden megbeszélve,mindenkinek 200as vérnyomás után visszaesett a normális 90re, zajlik tovább az élet, aztán visszaismételte nekem kiakadva hogy én meg igy kezdtem hogy na akor most szakitsunk vagy karácsony után?

Hát nem semmi..

(Nem hisztiztem, nem rendeztem jelenetet, nem csináltam semmit, csak az időpont érdekelt mikor lenne praktikus, mert helyből kivágnám, ha ilyen van, mindenféle körítés dráma nélkül)

dec. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten igen, illetve inkább feszélyezve és utána januárban valóban szétmentünk. Ez még 2017. Karácsony körül. Távkapcsolat volt, de cirka 40 k.m.-t egyéb körülmények okoztak távkapcsolatnak. Kicsit hosszú lenne teljesen belemenni, de hosszútávú táppénz és munkautálata miatt felmerült részemről az ideköltözése. Ám ő ehhez életképtelen volt és az egész sztoriba belekavart az ex is. Ők barátok maradtak. Utólag biztos vagyok abban, hogy még akarta őt. Amit exem persze nem hitt. November végén volt évfordulónk, hülye módon megkértem a kezét, ezzel akartam őt bíztatni, valami mégsem stimmelt, a Karácsony részemről feszélyezett volt, az összeköltözés témával januárban borult a bili, ő akart volna tőlem többet elvárni vidéki városi albérlettel, neki maradt volna minden a kocsijával együtt, én megszívtam volna. Én nem tudok vezetni, de amúgyis csak magára gondolt. Szakítottunk vagy szüneteltünk, de nem tudtuk elengedni egymást. 4 hónapon át cívódtunk, mire rá akarta venni magát változni és beadtam a derekamat. Ugyanúgy ment a kapcsolatunk fél éven át és ugyanúgy kibukott a helyzet. Ekkor kiderült, hogy exével ráadásul 5 év alatt nem vette rá magát és az azért szakított. De szerintem az kattant be a másiknak, hogy nálunk ilyen gyorsan előkerült a téma és megkértem a kezét. Biztosan utólagos féltékenység. Persze azóta is tagadják. Egyébként elengedtem a sztorit és azóta békésen beszélgettünk. Neki azóta sincs senkije, nekem azóta nagyobb szerelmem van, sokkal több gondon verekedtük át magunkat, egy ártó bandát győztünk le, visszatalált hozzám belőle, együtt élünk.


35/F

dec. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert szakítok, ha úgy érzem, valami nem jó.
dec. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt, de kár volt végigcsinálni a karácsonyt együtt, hamarabb kellett volna szakítanom.
dec. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt, sajnálom is a csajt :/
dec. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!