Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennétek vagy maradnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennétek vagy maradnátok?

Figyelt kérdés

A helyzet a kovetkezo. A ferjemmel van egy kozos lakasunk Pesten(nem ujepitesu, lakotelep) viszont megtehetnenk azt, hogy pest megyeben veszunk egy ujepitesu csaladi hazat ahogyan azt az ismerosi korunkben tettek. Maga a kornyek ahol ismerosok vettek, tenyleg nagyon szep, jo. Mi is megneztuk, de van egy kis bibi.


Ahol lakunk, hiaba h lakotelep, mondjuk nekem ezzel nincs bajom, minden itt talalhato tolunk 5 perce, csak akkor ulunk kocsiba ha nagyon muszaj (pl szakad az eso es be kell vasarolni) ezenkivul ovi, suli, jatszoter, bolt, orvos, gyogyszertar, kozmetikus szo szerint Minden itt van a "szánkban". A munkahelyunk 45 percre van, parom masodallasa itt van a kornyeken amit imad, szinte egy hobbi neki. Ugyhogy mi itt jol erezzuk magunkat.


Viszont amikor ott vagyunk az ismerosoknel a csaladi hazban, mindig bennunk van a "de jo lenne" es ugy, hogy mi is megtudnank venni. Viszont megneztem a terkepen, es Minden nagyon messze van. Allando autokazas lenne ide-oda. Ovi, suli, bolt messze. Parom masodallasa messze lenne. Ugyhogy el is vetettuk ezt a tervet. Kozelebb nincsenek normalis csaladi hazak, felujitani nem szeretnenk.


Ti hogy latjatok ezt? Kivancsi vagyok. Inkabb laknatok messze mindentol egy ujepitesu csaladi hazban vagy egy lakotelepen de minden kozel van?


dec. 8. 12:32
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

"a jovendobeli gyerek/gyerekek miatt"

Azért nem kell most változtatni. Majd akkor meglátjátok.

dec. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy voltunk miis. Lakótelep, de minden a szankban,jo környékén, csendes. Én nem adtam el és nem is fogom. Tényleg nagyon jó helyen van, ovi, suli, bolt, gyógyszertár, stb stb 5 percen belül. Teljesen belváros, mégis csendes környék. Nem adnám semmiért.
dec. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

Én Bp. agglomerációban nőttem fel. HÉV járt... magyarul nem csúcsidőben 40 percenként lehetett bárhová eljutni, este fél 12 utántól hajnali négyig pedig SEHOVÁ!


Semmi nem járt, ja, de egy rhadvány éjszakai busz, az is Cinkotáig és ennyi.


Míg gyerek voltam és helyben jártam suliban nem volt gond, de középiskolában már ment a nettó szpás, egyetemen meg főleg, pl az, hogy én dolgozzak suli mellett gyakorlatilag megoldhatatlan volt, mert a reggeles műszakhoz MÉG nem volt hév, az estiből pedig MÁR nem.


Ha jól érzitek magatokat NE költözzetek ki, mert nettó szpás lesz, hacsak nem pöcc a közlekedés.

dec. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

Ja, csendes környék, tök király, csakhogy szó szerint semmi nem volt ott.


- nulla szociális élet

- ha vásárolni akartunk, akkor bemenni csak az Örsig 30 perc

- az első munkahelyemre konkrétan éveken át 1,5 órát ingáztam (hazafelé 2,5-et), holott autópályán az út max 35 perc volt


De szuper, csendes környék... :D, tök megérte ott lakni. Oh, wait.


Utáltam, mint a szrt, el is mentem onnan, amint lett elég bevételem a költözéshez.

35 vagyok, vicc, hogy VAN házam odakinn (örökölt), de nincs az az ég, hogy én valaha visszamenjek. Gyerekkel meg főleg nem.


Unokahúgom 14 éves kora óta majdnem kétórát utazik a középiskoláig (csak oda).

dec. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

18-as, kertesben nőttem fel, nem szólt másról az életünk, mint a kertet gondozni. Virágok, szőlő, gyümölcsfák, epres és málnás, mert az kell - ezzel együtt járó szüret, befőzés...

Fűnyirás, locsolás, télen hólapátolás (amikor még volt hó).


Tizedennyi szabadságom nem volt, mint most, lakásban.

dec. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!