Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az összeköltözés képes lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az összeköltözés képes lehet még a legjobbnak tűnő kapcsolatokat is tönkretenni?

Figyelt kérdés

dec. 13. 23:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Ha legalább 4 ajtó van a lakásban akkor nem, plusz a bejárati.
dec. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem erősíti meg, akkor az a kapcsolat annyit is ér.
dec. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Lakva ismerni meg….
dec. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha egy jó kapcsolatot tönkretesz az összeköltözés, akkor az nem volt jó kapcsolat.
dec. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Éljen a pozitív hozzáállás...

Nálam az összeköltözés mindig a végletekig emelte a párkapcsolatot, az már az én egyéni perverzióm, hogy vége lett. :D

dec. 14. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Mi osszekoltozes mellett is tudunk egymas mellett letezni. Mas filmet nezunk, fulhallgato, beken hagyas, mindenki egyedul is tud lenni, nem egymas seggeben meg ha fizikailag pont igen.
dec. 14. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Hàt, egy jó csülkös bab után mindegyik fel rajon hogy a másiknak is ugyanolyan emberi az emésztése lol
dec. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az összeköltözés oké ha van szabadságod.


Eddig volt, 4.? éve kötelező HO, én spec. hülyét kapok tőle. Utálom, mint a szrt, nincs magánszféra, mert mindketten itthonról dolgozunk (nem mehetünk vissza az irodába, protokoll).


Oké, vagy két szoba, de az, hogy legalább két órát egyedül legyek, olyan nincs. Szeretem őt, de kezdek közben besokallni, szóval nem tudom. Lehet, jövő ilyenkor már nem leszünk együtt.


Ebbe bele lehet így csavarodni.

dec. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok. Szerintem nem egészséges 0-24 együtt lenni, kell az énidő, amikor SENKI nincs veled, hanem tiéd a lakás.

Nem kell 0-24 alkalmazkodni a másikhoz (pl. ha meeting van, akkor kssban ülni), figyelni, hgoy ne zavard a munkában napi 8-10 órán keresztül, és még sorolhatnám.


Ha ételszag van, az nem jó, ő a 20 fokban érzi jól magát, te 24 fokban. Stb. stb.

dec. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Keves ember passzol egymashoz eletvitelben vagy keves az akit nem zavarnak mas szokasai.. tobbnyire ezek a rozsaszin kod utan kezdenek rombolo hatasba kezdeni. Vannak akik monsjak milyen szuper kapcsolatuk van mert kulon elnek vagy tavkapcsolatban aztan egy 1-3 honapos egyutt eles utan szetvalnak utjaik.. A covid alatt sokan rajottek milyen osszezarva lenni, a legerosebbnek hitt kapcsolatok is csak ugy robbantak szet mint az atom reszecskeire.
dec. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!