Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szakítsak emiatt? A tűrés már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak emiatt? A tűrés már nem nagyon megy..Van 3 macskánk, mind a három kinti-benti macska. Az asztalon futkosnak, beleesznek kajába, mindenbe..és be is csinálnak..A barátom ezt tolerálja, sőt rám haragszik,ha szólok a macskák miatt,mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ő ragaszkodott,hogy legyen 3 macska,én csak 1 cicát akartam. A minap egy fogott egeret az étkezőasztalon eszegetett a macska..és a pasim még emiatt sem siccegette le onnan. Nekem itt kb betelt a pohár. Lapátra kell emiatt tennem,szerintetek is?
dec. 15. 01:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Ha ennyire akart 3 macskát akkor f.sznak kell kiengedni, hogy egeret fogjon.

Hacsak nem tanyán laksz valószínűleg úgy is elüti egy autó a kinti macskát fél éven belül 🤷🏻


Egyébként meg lehet tanítani nekik, hogy hova ne menjenek fel, nem lehetetlen. A pasid viszont idióta, miért nem szól rá?

Én ultimátumot adnék neki, hogy változtasson és nevelje meg a macskákat (amit egyébként te is simán meg tudnál tenni).

dec. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én próbáltam nem is egyszer! Azt mondta,benti nem lesz teljesen a macska,ez volt az egyik! A másik meg,hogy hát "náluk is a szüleinél volt,hogy felvitte a macska,mit csinálok ebből hisztit?" Na erre mondom azt,hogy nem normális...Mondom, meg kellene nevelni azt a macskát,majd én megnevelem. Erre fel nem,majd ő
dec. 15. 01:51
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Én olvasás közben majdnem elhánytam magam.
dec. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De még akkor én vagyok a hibás az ő szemszögéből..
dec. 15. 02:05
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Bzdmeg, céges buli után írok....(nem vagyok szomjas) szószerint!!!! elhánytam magamat. (Végre, mert igy kevésbé lesz macskajaj) Ez k*rva undorito! A macskaalmot ki takaritja ki?
dec. 15. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt is nekem kell....
dec. 15. 03:07
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Alapvetően az volt az álláspontom, hogy még várj vele pár hetet, de inkább dobd a picsába. A cicáknak pedig próbálj légyszi befogadót keresni, mert amekkora állat ő nem fog nekik segíteni
dec. 15. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%
Egyszerűen neveld meg a macskát. Ha szóvá teszi, akkor lapát a pasi.41f
dec. 15. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%

1) a kajat elzarva tartjuk.

2) etkezes kozbe macskat elzavarjuk

3) szobatisztasagra meg kellene tanitani

4) ilyen arak mellett a mi kajanknak is jol jonnek az egeret kisutni ingyen.


Tehat nem kirugni kell ,hanem kicsit alakitgatni a macskak szokasain.

dec. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%

Késő bánat, ha már belementél a 3 macskába, és almozod őket. Úgy tettél, mint aki elfogadja.

Ha fontosabbak neki a macskák mint te, akkor jobb lenne, ha lelépnél.

dec. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!