Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy lehet apavető higiéniai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet apavető higiéniai dolgokat elfelejteni? Pl mosakodás, vagy bármi ami a "reggeli rutinhoz kapcsolódik"? A barátom rendszerint kihagy dolgokat,és ha szólok, akkor megsértődik. Ez mitől van nála?

Figyelt kérdés
Nem volt szokás ezeket megtenni,amíg nem voltam,és most próbál alkalmazkodni,de nem tud,mert megszokta,hogy nem törődött ezekkel?Nem tudom,hogy egy embernek,hogyan nem alap dolog a reggeli mosakodás, fogmosás,vagy bármi? Én vagyok túl finnyás, avagy ő a trehány?
dec. 15. 02:15
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Leírod, hogy mitől van. Nem szokás. Nálad igen. Rutinból megy, nem gondolkozol rajta, ez a norma. Neki a nemnorma a norma.


Nem vagy finnyás, de nem tudom, hogy tudsz vonzódni olyan emberkéhez, akit nevelned kell.

dec. 15. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A szokásos mézes szöveget írjam, hogy elnéztem neki sok dolgot mert... Vagy a valóságot, hogy magam sem tudtam miért viseltem ezt el?
dec. 15. 03:12
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

A valóságot. Annyira örültél, hogy végre van valakid. De hiába, mert akiben eleve nincsen igényesség az ápoltságra, higiéniára, abban sosem lesz. Rengeteg ember van, aki fürdés során is éppen csak meglötyköli magàt vízzel, szappan, tusfürdő ismeretlen számára. A dezodor, izzadásgátló hiányát már meg sem említem. A minimális víz meg önmagában nem veszi el a testszagot. De őket egyáltalán nem zavarja, ha szaglanak.

Volt olyan pasim, aki a farkát éppen csak megkínálta vízzel, meg is volt az eredménye. Olyan büdös volt, hogy öklendeztem. Tőlem tanulta meg 29 évesen, hogy bizony a tisztálkodószerek nem csak dísznek vannak a boltok polcain. Ő legalább fogékony volt a használatukra a későbbiekben, de ez nem mindenkire jellemző. És nála bizony eszembe jutott, hogy milyen női lehettek előzőleg, akik nem kevés ideig elviselték így is. Nekem ez nem ment. Mint egy gyereket úgy kellett megtanítanom az anyja helyett is a testi higiéniára.

dec. 15. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Baj ha egy kapcsolatban a másikat már át kell nevelni , változtatni kell. Hosszu távon sztem ilyen kapcsolatoknak vége lesz.
dec. 15. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Ápolatlan alaknak kívül tágasabb.

Ha a mamája nem nevelte meg, én nem leszek a pesztonkája.

Pá-pá!

dec. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%

Kérdező, nekem gyakorlatilag nincs reggeli rutinom, soha nem is volt, 7 évesen egyedül keltem és mentem iskolába, szinte soha nem volt mellettem reggel felnőtt, hogy ezeket kikövetelje. Nem reggelizek, jellemzően fogat mosok, de van, hogy elmarad, tudom, ciki, de tény, ezen igyekszem javítani, de évek alatt is csak ennyi jött össze. Nem is igazán értem mit értesz mosakodás alatt, este fürdök, reggel minek, hacsak nem volt szex? Ha meg az arcmosás a probléma, az miért ilyen fontos? Megfésülködök, de nagy ritkán az is elmarad, ezért van a munkahelyemen fésű. Sőt, borotva is, ha ott jönnék rá, hogy a lábam, hónaljam elmaradt. Igen, rendre elmarad valami, ha ezt a párom ilyen szinten figyelné és állandóan belekötne az hihetetlenül frusztrálna.

Nem kell bélyegeket ragasztani egy-egy szokás meglétére/nem létére szerintem. Ha nagy a különbség, akkor kell keresni mást. De, ha amúgy ápolt, rendezett, akkor szerintem ennyitől nem lesz igénytelen. Ha neked kellemetlen, hogy ő nem azonos rutin szerint él, jobb távozni, mert hidd el, őt meg felbssza az egrecíroztatás és így, vagy úgy, de vége lesz.

Egy kikényszerített változás soha nem lesz tartós.

dec. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen utolsó. Ez nem lesz tartós. Főleg! Hogy az 5 éves unokaöcsém tisztább mint ez a Zsíros Zsiga, aki azért nem akar együttlenni sem mert többször szóltam már neki azért is, hogy büdös a pénisze, meg sokszor a hónalja is. A többi dolog apróbb ugyan de hozzátartozók az ápoltsághoz. Ha most nem ad magára később mi lesz vele... Az ilyen embertől távol kell maradni, ahogy én is megtettem most. Hazafelé száguld a, mert otthagytam a francba.
dec. 15. 10:55
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy hős vagy. 🤷‍♀️

Azért egy alapvető ápolatlanságot csak észre vesz az ember már az első pár hónapban, mikor már ott alszik hétvégente egyik a másiknál stb.

De, akkor eldőlt a kérdés, legközelebb, meg jobban figyelsz erre. Ennyi a lényeg.

dec. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy itt szapulod már a második kérdésedben rég szakítanod kellett volna.
dec. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én azokat nem értem akik naponta 2-szer mosakszanak. Lemossátok az olajokat az arcotokról, ettől csak gyorsabban öregszik a bőr.
dec. 17. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!