Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit gondoltok? "Ha téged...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? "Ha téged boldognak látlak én is az vagyok"

Figyelt kérdés

"Nekem úgy jó ahogy neked jó".

Csak kiváncsi vagyok.


dec. 16. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Kicsit szánalmas.
dec. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Erős red flag.

Egy ilyen ember elképesztően magára tudja hagyni az embert. Egy párkapcsoal tlényege, hogy ketten vannak benne, de ha a másik fél nonstop rámhagy mindent, akkor az azt jelenti, hogy nekem kell kitalálnom és intéznem mindent, mert neki pont úgy jó, ahog ynekem.


És azon túl, hogy pincsiség, ez ráadásul még hazugság is. Előbb vagy utóbb borulni fog a bili, hogy semmi sincs úgy, ahogy neki lenne jó. Dehát miért is lenne, ha egyszer sosem volt hajlandó kifejezni neki mi a jó és képviselni önmagát.


Persze idővel tud változni az ilyesmi... Egy kamasznál még azt mondom majd kinövi... De már flenőtt vagyok. Nem akarok senkinek sem a pszichológusa lenni, szóval számomra ez abszolút red flag, menekülök az ilyentől.

dec. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

az ilyen pasi férfi szemmel egy 0 papucs


általában ez csak a szavak szintjén szokott megvalósulni, aki ennek megfelelően cselekszik annak ezt ki se kell mondani általában azok mondanak ilyet akik nem így cselekednek.

dec. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a 2 mondat nem ugyanazt jelenti. Az elsővel egyetértek olyan értelemben, hogy egy kiegyensúlyozott, boldog kapcsolatban igenis bánt engem, fáj nekem, elszomorít, ha a párom valamiért átmenetileg boldogtalan, stresszes, problémája van (külső okokból), de nem olyan értelemben, hogy az én boldogságom kizárólag attól függ, ohgy te boldog vagy-e. A második tök mást jelent szerintem, bár konkrét kontextustól is függ. Minden úgy lesz ahogy te akarod, nekem mindegy, csak veled legyek - ilyen értelemben? Ilyen értelemben nem értek vele egyet.
dec. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

Elég dedós hozzáállás.


Mindenkinek megvannak a maga preferenciái, mit szeret, mit nem szeret, stb. Ha pl. a csajom azzal állítana haza, hogy menjünk el salsa tanfolyamra, ahol kivágott, feszülős ruhában, vicsorogva kéne riszálnom, akkor szépen, tiszteletteljesen, de közölném vele, hogy az rohadtul nem az én világom. (Szerencsére ilyen még nem fordult elő :D )


Valami balfék meg lehet, hogy erre is azt mondaná, hogy "ha téged boldognak látlak, akkor én is az vagyok", csak mert nem merne nemet mondani, aztán hónapokig frusztrálódna, mert egy porcikája sem kívánja a tanfolyamot meg a salsát.

(ja, és az első komolyabb veszekedéskor a csaja fejéhez vágná, hogy csak miatta vállalta be a tanfolyamot).

dec. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es adta a legjobb választ.
jan. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!