Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi a te és mi a párod munka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a te és mi a párod munka utáni rutinja?

Figyelt kérdés
Esetleg milyen új dolgot iktattál be?
dec. 16. 23:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
63%

#10

Az ilyen helyeken a minőség kritikán aluli, viszont drágább, mint otthon főzni.


Egyébként nem muszáj a konyhában gürizni. Nálam az a rendszer, hogy vasárnap annyit főzök, ami hétfőre elég. Kedden hátra érünk haza a kicsivel, aznap csak valami gyors vacsi van: rántotta, sajtos pirítós salátával, szendvics, péksüti, stb. Ha két adagot főzök, tudok lefagyasztani, és ha nincs idő vagy kedv főzni, előveszünk valamit.

Aki minden nap a tűzhely mellett áll, az saját maga döntött így.

dec. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy új dolgot iktattam be: a lakás van értem, és nem én a lakásért. Egy alap tisztaság és rend fenntartása nem több óra naponta. Heti egyszer kitakarítunk ketten, mindent, egy-két óra alatt végzünk.

De megtanultam, hogy ha este hulla fáradtan nekiállok még felporszívózni, este meg aludni is fáradt vagyok, az semmit se ad hozzá a kapcsolatunkhoz. Semmi sem történik, ha egyszer hagyom a ..ba, és inkább összebújunk meg beszélgetünk. Nem fog minket megenni kosz. Lehet, hogy nincs patika rend, meg nem lehet enni a padlóról, de jó nekünk az asztal meg a tányér is. 😊

Ha pedig választani kell, hogy este a páromra fordítsak időt és energiát, vagy a mosogatót fényesítsem ki, akkor _mindig_ az elsőt!

Ez természetesen nem (csak) a szexet jelenti, hanem a minőségi együtt töltött időt. Neki ez a szeretetnyelve.

dec. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
50%
11-es, nem én döntöttem így. Másként nem jövünk ki a fizetésből. A gyerek 3 kanállal eszik az ebédből, ezért én nem adok ki 10-15 ezer Ft-,ot menzára. Főzök annyit, hogy abból ő is visz a suliba, én is azt ebédelek munkahelyen. Vasárnap több napra főzök, de legkésőbb kedd este megint főzni kell.
dec. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
58%
Ui: volt olyan munkaköröm, amiben belefért az ebédrendelés a fizuba, de akkor meg heti 60 órákat dolgoztam. Akkor csak hétvégén főztem. Olyan szempontból az én döntésem, hogy munkahelyet váltottam kevesebb fizetésért. Cserébe legalább este itthon vagyok és inkább főzök, mint az állandó éjszakázás.
dec. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

#13

De, te döntesz így, mert túlértékeled a minden napos meleg étel jelentőségét. Hidd el, hogy semmi bajuk nem lesz, ha hétköznap, heti egyszer szendvicset esznek. Pénzben sem jön ki többre. Ha egyébként változatosan étkeztek, nem létszükséglet minden nap a tűzhely mellett állni.

Vagy csináld te is azt, hogy veszel pár műanyag dobozt (szigorúan négyszögletest, több elfér), dupla adagot főzöl, és a felét lefagyasztod. Ezt csinálod egy hétig. A következő héttől már elég csak két naponta főzni, és minden második nap kiolvasztasz valamit. Vagy egy nap friss, egynap mirelit, egy nap szendvics zöldségekkel.

Azért vált be nekünk ez a rendszer, mert ha két napig tálalom ugyanazt, maximum megutálják a gyerekek. Harmadik nap a férjem is csúnyán nézne. (Kivétel a székelykáposzta, azt egy hónapig tudnánk enni.) Így minden nap mást eszünk, mégse kell minden nap főzni.

(Mondjuk én személy szerint inkább minden nap főznék négy fogásos menüt, csak ne kelljen a gyerekkel tanulni. De ki hogy bírja, nem vagyunk egyformák.)

Kicsit engedd el ezt a minden napos főzést, hidd el, hogy túléli a család. :) A fokhagymás pirítósnál jobb kaját meg még nem találtak fel. :)

dec. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

1-es, főzne a franc meló után. Kizárt, ő meg nem "nem tud" főzni - MINDENKI TUD, aki megtanulta az értő olvasást - hanem nem AKAR. Jelentős különbség.


Kérdező: game-el, olvasok, sorozatozunk, nyáron elmegyünk sétálni, szxelünk... mikor mihez van kedvünk.

dec. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ha délelőttös, akkor közös ételkészítés és külön vagy közösen filmezés-zenézés. :-) Nincs gyerek.


35/F

dec. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Illetve főzős napokon többnyire én főzök, ez így alakult ki több okból.
dec. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Megrendeljük a charlitól a szőrős .ukik cdt hogy együtt nyűszítsünk a .icsám alatt! Betolja aztán

lejátszom én meg elkezdek világítani a villanyszerelőtől,közben meg az ács gyártja nekünk a fát,hogy világítsanak a pöttycseim ! Volt olyan amikor az ácsnak már támasz kellett a fapálcikákból a vaginám alá, meg a szembe szomszéddal növesztettük az uborkát, mert Nóé eltévedt bennünk az uborka mesében! Van amikor felhasználom az otthoni uborkakészletet, mert én csípősen szeretem magamban a dolgokat!Nah mindegy ilyen karácsonyi szisztémában vettünk magunknak a vitaras csávó helyett egy .oszógépet is, hogy együtt .ornázunk a faszedéshez.

dec. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Megszoktam nézni a Vin Dicket, hogy ludkos neki!
dec. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!