Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jogos, hogy megsértődött a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy megsértődött a barátnőm, mert nem köszöntem meg neki, amikor tüsszentéskor azt mondta: egészségedre?

Figyelt kérdés

Tudom, nagyon pitiáner vitának tűnik, a lényeg az, hogy otthon barmikor tusszentettem, o mindig mondta, hogy egeszsegedre, en erre altalaban nem mondtam semmit. Egy parszor rakerdezett, miert nem koszonom meg, de ennyiben maradt. A minap elutaztunk, a repulon ulve tusszentettem, es a melette ulo lany odaszolt, hogy : egeszsegedre! En meg nyilvan megkoszontem, mert furan jott volna neman ulni.

Erre a baratnom besertodott, es azt mondta, hogy ha egy idegent megtisztelem a koszonommel, akkor ot miert nem? Szerintetek kinek van igaza?


dec. 23. 16:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Neki. Remélhetőleg észhez tér és kivág téged, mint a cicát kakilni.
dec. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Milyen jó életetek lehet ott az oviban.
dec. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Ebből már csak úgy jöhetsz ki erkölcsileg győztesen, ha megköszönöd, aztán megsértődsz rajta, hogy ő nem vágja rá, hogy szívesen.
dec. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%

"Tudom, nagyon pitiáner vitának tűnik"

Nem csak tűnik xd

dec. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Ez egyáltalán nem pitiáner dolog. Alapvető dolog, hogy ha valaki egészségedre mond neked akkor te megköszönöd mindegy hogy idegen vagy barátnő, anyukád kívánja neked. Te meg idegennek amiatt hogy ne nézzen bunkónak megköszönöd, de annak akit állítólag szeretsz még egyszer se.

Mondjuk nem tudom minek van még veled viccen kívül.

Ahelyett már rég külön utakon kellene járnia tőled jól messze, mert tényleg tiszteletlen vagy vele szemben.

dec. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%

5.


Van akit ez idegesít. Angoltanárunk anno megmondta, hogy aki nekiáll "egészségedre"-zni az órán, annak bevág egy karót. Vegyük úgy, hogy mindig mindenki mondja...

dec. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
De felszínesek itt az emberek
dec. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen apróságon rugózni...
dec. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudtam, hogy óvodások is írnak az oldalra... Bárcsak ilyen problémáim lennének.
dec. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
27%

Melyik csoportba jártok?

Melyik oviban?


Ha nem ovisok vagytok akkor ti ne szaporodjatok.

dec. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!