Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha valakinek 32 évesen gyereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek 32 évesen gyerekes a felfogása pasinak, az nem is fog vàltozni?

Figyelt kérdés
dec. 26. 01:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
54%

"32 évesen mikulás sapkát vesz és abban flangál kint"


Mert milyen sapkában "kell" kint flangálni? Én is abban vagyok ha hideg van. Más téli sapkám nincs, és nem is vennék fel.


31/F

dec. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Meton ***** válasza:
83%

Szerintem ilyesmit gyerekként senki sem szokott csinálni, tehát én nem nevezném gyerekesnek. Sokan vesznek fel szuperhős jelmezt, de ők sem gyerekek. Most ezt a korszakát éli. Idővel kinövi, ez biztos, majd talál ki helyette mást. A gyerek mindenkiben megvan, kortól függetlenül. Csak van, aki szégyelli, de ez nem helyes. Én inkább úgy mondanám, hogy most megteszi azt, amit gyerekként kihagyott az életéből.

A legtöbb embernek nincs jövőképe, ez sem különleges dolog. Nagybátyám elmúlt 80 éves, de egész életében egyetlen napot se gondolkozott előre. Van egy életforma, amit viszont nem hajlandó feladni. Ezt el kell fogadni.

dec. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
53%

"32 évesen mikulás sapkát vesz és abban flangál kint, veszekedés él mindent a másikra fog, nincs jövőképe, másokat}ól vàrja az ő feladatai elvégzését! Mindenki hülye csak ő nem. stb.."


Nem tetszik, nem szereted, nem fogadod el. Akkor mit töröd rajta a fejed?

És mit vársz?

Ilyen, és kész. Jobb lesz nektek egymás nélkül.

dec. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!