Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Engedjem el a páromat, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjem el a páromat, ha nem hajlandó közösen fejlődni az anyagiakban?

Figyelt kérdés

Mindketten 30-asok vagyunk. Én úgy képzeltem el a közös jövőt hogy együtt takarítunk meg pénzt, közösen veszünk fel hitelt, lehetőleg kertes házba költözünk. Megbeszéljük ki mennyit keres, abból mennyit teszünk félre. Ehhez képest a barátnőm elzárkózik a közös kasszától, azt se tudom mennyit keres. Tudtam hogy van egy háza de hogy azt el akarja adni nem beszélte meg velem.

Ehhez képest szűkösen vagyunk egy albérletben ami nem is tetszik nekem de ez mindegy is. Ő várja a vevőjét a házra de azt a pénzt nem akarja de befektetni, se semmi, csak betenni a számlájára. Mintha csak a lakótársam lenne. Neki egyszerűen az anyagiak tabuk. Gyűjti a pénzt, mindenbe beszáll, de így ketten nem fogunk sehova jutni. A kapcsolat nem friss, amúgy minden rendben van. Komoly, érett nőnek ismertem meg de az így nekem nem kerek. Felelőtlenségnek tartaná ha felmondaná az albérletet és felújítanánk a házát és ott laknánk. Nem kell egyből beleugrani, de ez így nekem nem pálya hogy csak fizetünk az albérletre de nem jutunk sehova.


dec. 29. 20:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Ő majd talál magának egy gazdag fószert, te pedig maradj csak csóré egyedül.
dec. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Huhh, hat nincs az az isten, hogy en kozosbe tennem a hazam egy barattal.
dec. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
De az az ő háza kérdező. Ha szakitanátok semmi se járna neked belőle. Rendbe raknád úgy neki? Örülj, hogy nem használ ki. Ha meg nem tetszik akkor szakíts vele. Nem kötelező a házát neked átadni csinosítani.
dec. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a párodnak van igaza. A közös pénzügyi tervek nem azt jelentik, hogy ő megoldja. És mondtad, hogy beletesz ő is mindenbe. Azt jelenti, hogy együtt gyűjtötök, megbeszélitek a célt, együtt tesztek érte. Az hogy te beköltözöl az ő házába, az nem ez a kategória.
dec. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért erről beszélsz. Házasság már felmerült köztetek? Arról mi a véleményetek? Ezt tudod? Szerintem ezzel le lehetne tisztázni pár kérdést, hogy csak ideiglenes partner vagy-e, vagy mit szeretne... Ha csak párkapcsolatban vagytok, te ne gazdálkodj az ő vagyonával.
dec. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%

Az ex csajom is ezt akarta velem csinálni költözzek össze vele fizessük felesbe az albit meg a rezsit de ezen kívűl nem akart közös kasszát. Ki is mondta hogy azért akar össze költözni hogy kevesebbet keljen albérletre költeni és többet tudjon félre tenni magának nem közösen magának. Erre én nem költöztem össze vele. Majd ki is dobott.


Csajod téged is erre tart hogy több pénze maradjon a hónap végén. Én szakítanék.

dec. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A kedves barátnőd nem őrült meg, hogy ebbe belemenjen.Minek?Az ilyen kapcsolatoknak mindig az a vége, hogy az "építkezős nőt" szépen leépíti a pasas azonnal, amint egyenesbe került anyagilag az élete, és elkezd olyan nőket hajtani, akiket korábban nem kaphatott volna meg, mivel egyedül egy senki volt, aki képtelen volt bármit is összehozni magának az életben.Aztán az "építős nőn" megspórolt lóvéból szedi fel az új nőt, aki az ideálja.Ez egy nagyon tipikus helyzet.
dec. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
A párodnak VAN, neked meg NINCS.A párodnak nem kell fejlődni, csak neked kell egyedül.Te nem "együtt akarsz fejlődni" csak fel akarsz kapaszkodni a hátán.
dec. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Kitana. ***** válasza:
92%
Valamilyen szinten mindkettőtöknek igaza van, én biztos nem közösködnék senkivel, se közös hitel, se közös kassza, de azt is túlzásnak érzem, hogy megbeszélni sem lehet az anyagiakat egy kapcsolatban. Mondjuk a házával pont azt csinál, amit akar. Szerintem mind a ketten jobban járnátok egy szakítással.
dec. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, engedd el.
dec. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!