Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jogos a felháborodásom,és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a felháborodásom,és az,hogy mamahotelos senkinek neveztem a pasimat,mert kiszolgáltatja magát,és mindenre hivatkozva el sumákolja a házimunkát?Elnézi,hogy én felmosok,ő meg bent gépezik a szobában, meg elmegy kirándulgatni.

Figyelt kérdés
Amúgy meg szerintem,ez abszolút szakításra ad okot,mert ennyi erővel inkább dolgoznék egy kisbabára,mint rá, felnőtt férfiként..Ráadásul,még van amikor most is lejárkál az anyjáékhoz...
dec. 30. 10:56
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
77%
Jogos. Keress normális férfit, aki nem az anyja csecsén lóg és kiveszi a részét a háztartásban.
dec. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
88%

Ezt az elején kellett volna megbeszélni.


Én szóltam a pasimnak, amikor összeköltöztünk, hogy nem várom, hogy "segítsen" a házimunkában. Azt várom, hogy csinálja a felét. Ahogy én sem "belepótolok" az albérletbe, hanem fizetem a felét.


Hagyd a lusta herét a francba.

dec. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
36%
Minek jöttél vele össze?
dec. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
56%
Vagy ő ezt nem is várja el tőled, hogy megcsináld, csak nincs igénye arra a mértékű rendre és tisztaságra, amire neked van és nem illetek össze..? Mondtad neki, mit szeretnéd, hogy megcsináljon otthon? vagy csak magadban puffogsz és próbálod érzelmileg zsarolni, mert csak akkor szeretne igazán, ha kitalálja magától? Az meg, hogy kirándul, miért baj? Aki kirándul, az nem tud sosem felmosni? És te mért nem kirándulsz vele?
dec. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
35%
Újabb indok az összeköltözés rendszere ellen. Nem kell egy helyen élni, és probléma megoldva, otthon mindenki csináljon, amit és ahogy akar.
dec. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
És az a legszebb az egészben,hogy ilyenkor jön az,hogy azért nincs kedve dolgozni,meg nem csinálja,mert ha veszekszünk,utána már nincsen 'ereje' rá,hogy nekiálljon.Magyarul elmegy a kedve a veszekedés miatt a melótól..Ilyenkor szokott bizseregni a tenyerem..
dec. 30. 11:02
 7/33 anonim ***** válasza:
40%

".Ilyenkor szokott bizseregni a tenyerem.."


Tiszta főnyeremény lehetsz, nő létedre...

dec. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
80%
#7 én ezeket mind megcsinálom. De vannak olyan dolgok amit a méhünk érdekében muszáj kerülni. Pl. 50 kilós zsákok emelgetése.
dec. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
82%

4

Bocs, de a kérdező nem anyuci, aki kiosztja a házimunkát. Én a falnak mennék, ha nevelgetnem kéne a barátomat. Felnőtt férfiakról van szó, igenis vegyék észre, ha mocsok van körülöttük, kifogyott valami vagy rendetlenség van. Nehogymár a nőnek kellene menedzselnie ezt is.

dec. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
De remek,hogy itt ahogy a többi kérdést olvastam,van néhány hozzászóló, aki ugyan úgy,és ugyan azt kommentelgeti a kérdések alá. Nem én vagyok főnyeremény,hanem ti..hagyd el, minek jöttél össze vele,stb..Ez elég unalmas már, a gyakori többi kérdésénél ugyanezt olvasva..
dec. 30. 11:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!