Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan lehet ezt elmondani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt elmondani?

Figyelt kérdés

Szeretném elmondani barátnőmnek hogy mitől tartok ott, ahol érzelmileg. Mi az ami gátat okoz bennem.

Régen mikor próbáltam elmondani sosem úgy sikerült ahogy akartam és mindig az lett a vége hogy ő a hibás. Példákkal próbáltam érzékeltetni dolgokat.


Hogy beszéljek erről ha ezt érzem:

Hogy túl kényelmesnek tartom, hogy úgy érzem nekem kell " odatenni magam" dolgokban.


Valahogy nem ér célt az üzenetem.


dec. 30. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Most mi van? Kit tartasz kényelmesnek? Mit teszel meg őérte és mit ő, érted?
dec. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Bármit mondasz ellened fordítja JOGOSAN, mert anyád és apád dirigál neked, velük együtt lenézted éveken keresztül és az egész ország téged utál lassan, mint a szart. Váljatok szét.
dec. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Vni sub vagy akit le kéne dönteni? Keress vmi karakan nárci nőt akkor ha az az etalon.
dec. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Meg tudnád ezt fogalmazni kicsit érthetőbben és nyíltabban? (Akár privátban is, ha valamiért nem szeretnéd ide leírni) Szívesen segítenék, de nehéz tanácsot adni, ha nem látom hogyan próbáltad eddig.
dec. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

"Hogy beszéljek erről ha ezt érzem:

Hogy túl kényelmesnek tartom, hogy úgy érzem nekem kell " odatenni magam" dolgokban.

Valahogy nem ér célt az üzenetem."


Gondolom, neki kényelmesebb nem foglalkozni a témával. Neked se kell beszélned róla. Egyszerűen ne tedd oda magad a dolgokban. Szó nélkül. Majd légy szíves, mesélj, hogy hogyan alakulnak a dolgok. Köszi.

dec. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De o legalabb ertette, hogy mirol beszelsz? Nagy kodos altalanositas volt az is, vagy konkretum?
jan. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Ködös hát. Mint minden, amit csinál, amit ír. Ez megy 10+ éve. Nap mint nap. Figyeljétek meg, hogy a fő kérdésben mindig csak utal a csajra. De már rohadt unalmas. Hiába pontoztátok le a kettest, totál igaza van.
jan. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Már sehogy nem fogod ezt tudni megbeszélni vele. Mert már totálisan nem érdekli, hogy mit gondolsz, érzel.

Éveken keresztül hallgatta tőled nap mint nap, (mi meg itt olvashattuk) hogy mit csinált szerinted szrul, miben hibázott, miben nem gondolkodik logikusan és még sorolhatnám. Mit vártál ezek után? Ez tudod mennyire kikészíti az embert, mikor bármit tesz, ezt kapja? Sokszor a legártatlanabb dolgokon is zsörtölődtél. És marhára tojtad le ő mit gondol erről, csak nyomattad magad, hogy ő a logikátlan, mert te meg az atyairistennek észed magad, aki mindig mindent jobban tud a másiknál.

Mit akarsz még ezek után?

Hagyd már őt békén, szakíts vele! És persze nyugtatsd még, hogy ez a legjobb, ami az utóbbi években történt vele, mostmár sokkal jobban fogja érezni magát, hogy megszabadul egy energiavámpírtól.

jan. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!