Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen a számotokra (ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a számotokra (ami jelenleg is megvan) "tökéletes" párkapcsolat?

Figyelt kérdés
...és mi a titka?

jan. 2. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugalom, béke, bizalom, kölcsönös fejlődés, megfelelő kommunikáció. Ezek miatt nagyon hálás vagyok a barátnőmért és úgy érzem, hogy nagyon jó a kapcsolatunk.
jan. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudom előre, hogy hosszú leszek, de igyekszem összefoglalni. A titok az őszinteség, a bizalom, a kommunikáció, és a kölcsönös tisztelet. És az, hogy emberileg nagyon passzolunk, a gondolkozásmódunk, a céljaink, és a kémia is nagyon működik. Idióta humorunk van, ebben nagyon egymásra találtunk. Éjszakákat át tudunk beszélgetni, vitatkozni (normális, érvelős vita). Sok apró, hétköznapi dologban is teljesen egyet értünk.

Maximális a bizalom, kölcsönösen, nem vagyunk bezárva a kapcsolatba, féltékenykedés nélkül tudunk külön is időt tölteni. Volt exem aki már attól kikészült, ha egy sütit megettem egy barátnőmmel fényes nappal.

Soha nem veszekedünk, plane nem csúnyán üvöltözve, csapkodva. Nagyvonalakban egyet értünk, apróságokon hamar túl tudunk lépni, és normálisan meg tudunk mindent beszélni.

A szex is nagyon jó, az első alkalomtól kezdve. Minden passzol, mint a mesékben, teljesen egy hullámhosszon vagyunk a kapcsolat eleje óta. Egyeznek a vágyaink, mindent lazán meg tudunk beszélni. Ugye, a kommunikáció és az őszinteség most is. Ugyan úgy izgat amikor kijön a fürdőszobából egy szál semmiben, mint amikor először láttam. Minket konkrétan a szex hozott össze, találkoztunk egy sokfős társaságban, felmentem hozzá, és azóta együtt vagyunk. Szóval nem is gondoltam, hogy ennyire komoly dolog lesz ebből.

jan. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nincs tokeletes parkapcsolat?, viszont ha a tokeletest ugy ertjuk mikor megtudja beszelni normalisan 2 ember a nezezeltereseiket akkor az az szerintem.
jan. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem tökéletes a miénk és megjártuk a hadak útját - szükségesnél sokkal jobban, ennek ellenére biztosan sokáig az igazik leszünk egymásnak. Már csak azért is, amennyit harcoltam érte bajban és ő amiért ő ezért hálás nekem.

Emellett egyrészről minden kapcsolat és minden életút más, másrészről kettes mondanivalójában egyet lehet érteni. ^.^


35/F

jan. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!