Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mikor volt az hogy előszőr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor volt az hogy előszőr sírtatok a párotok előtt?

Figyelt kérdés

#sírni #sírás #Nő sír
jan. 2. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Talán az 5. randi lehetett miután exem "elrabolta" a másfél éves babámat, es utána még a barátomat fenyegette.

A barátom azóta a férjem, ex meg azért él még mert annyit kapnánk érte mint egy rendes emberért. És nem a mostmár férjem miatt hagytam el, mielőtt valaki védené.

Neki viszont először az esküvőn láttam könnyet a szemében, aztán a gyerekünk születésekor. De szerintem teljesen rendben van ha egy férfi is kimutatja az érzéseit, ennél jobban is...


A többi exnél már nem is emlékszem, nem is tudom ki látott sírni a 2 férjemen kívül. Nőként is igyekeztem erősnek mutatni magam, túl sokat bántottak gyerekként.

jan. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Erre nem emlékszem (nő vagyok) de először akkor sírt a párom előttem amikor a covid miatt nem mehetett haza hónapokig az idős szüleihez. Másodszor akkor mikor a mentő elvitt engem és aztán másnap hazaértem.

Nekem jó érzés ha egy férfi is tud sírni.

jan. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nehéz téma volt nekem a mások előtt sírás. Mindig visszafojtottam, mert gyerekként sokat sírtam és sokat bántottak emiatt az osztálytársaim, úgyhogy eldöntöttem, hogy többet nem sírok mások előtt. Exeim előtt is ilyen 1 éveknek el kellett telnie és akkor sem engedtem ki teljesen. Aztán 5 éve a munkahelyemen történt valami és nem engedtek ki a mosdóba, így kénytelen voltam mások előtt sírni, és tök jófejek voltak, vigasztaltak, nem bántottak. Úgyhogy azóta megy mások előtt is :D Kb 3 hónap után sírtam a párom előtt, mert valamin kiakadt rám és az elején hajlamos volt arra, hogy nem mondja meg pontosan, hogy mi a baja, csak később, én meg addig izgulhattam és agyalhattam. Aztán amikor elmondta és tényleg csak egy kis hülyeség volt, akkor sírni kezdtem, nem tudtam megállítani, pedig akartam. Azóta nem volt ilyen, hogy nem mondja el egyből, illetve nem is szokott már hülyeségeken kiakadni. Azt mondta akkor, hogyha mérges rám, akkor is nagyon szeret :) Na azóta amúgy egymilliárdszor sírtam előtte :D
jan. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Akkor még nem volt a "párom". A férjem kórházban volt, aznap közölték velem, hogy nincs remény. Olyan hangosan zokogtam, hogy áthallatszott a falon, a szomszéd meghallotta, és átjött, hogy megnyugtasson. Több, mint egy évvel később kezdett udvarolni.
jan. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Én csak az "ex előtt" sírtam beszélgettünk a friss szakítás után telefonon és akkor előjött belőlem.

44/f

jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Az első orális szexnél.


Az exem... bántalmazott - érzelmileg, elhitette velem, hgoy béna vagyok, értéktelen, semmire nem viszem, firigd pics..., és társai.


A barátom tudta, mert beszéltünk erről, de amikor csak így lazán, kedvesen megkért, hogy csókoljam meg lenn, mert szeretné, akkor ott elbőgtem magam.


Aznapra jegeltük a témát...

jan. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
30%
Az exeim előtt soha. Akár hány éves is volt a kapcsolat.
jan. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!