Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Maradhatok kövér a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradhatok kövér a párom kedvéért?

Figyelt kérdés

Három éve vagyunk együtt a párommal. Kapcsolatunk elején teltkarcsú, strandra járós típus voltam (59kg), viszont amióta együtt vagyunk, sokkal jobban preferáljuk az itthon döglést az aktív pihenésnél, illetve imádunk jókat enni, ennek köszönhetően felhíztam 81 kilóra. Bár le kellett cserélni a ruhatárat, illetve már óvatsabban öltözködöm, igazából fizikálisan és mentálisan is jól érzem magam ebben az állapotban, pasim imádja a nagy pocakomat, a combjaimat, szerencsére senki nem szólogat be az alakom miatt.

Igaz, egy bő 10-zel könnyebben jobban tetszenék magamnak, de a párom így kedvel a legjobban, ez pedig sztem fontosabb nekem. Mit gondoltok, van ezzel baj?



jan. 4. 14:53
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
21/N; 170cm
jan. 4. 14:53
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem gond. Nem értem a kérdést. Ha neked jó így, akkor maradj így.
jan. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
57%
Van, majd később fogod érezni főleg ha még felhízol. Egészséged szempontjából semmiképp sem jó úton haladsz.
jan. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
62%

Baj-e hogy fiatal lány létedre egy elhízott tehén lett belőled?

Engem nem zavar.Majd téged fog zavarni, mikor jönnek az egészségügyi problémák.

81 kg az egy 180 cm-es, fiatal felnőtt férfi ideális súlya.Gondolkozzál már!

jan. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
45%
Senki miatt nem maradnék koca. Fúj.
jan. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nem ajánlatos, mivel egészségügyi kockázatokat rejt.

Ennyi kilóval már rendesen kövér vagy, én 186 cm magas férfiként is 1-2 kilóval kevesebb vagyok nálad.

Amúgy a nagyságrendekkel van nálad valami zavar, mert 59 kilóval nem voltál "teltkarcsú", inkább simán csak karcsú.

Ha jobban éreznéd magad 10 kiló mínusszal, akkor fogyj le amúgy is.

jan. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
52%
Jó kattos lehet a pasid, hogy a hájra izgul.
jan. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
68%
És jól érzed magad ilyen nagy súllyal? Én 10 kilót híztam a covid alatt, de már attól is fulladtam a lépcsőn.
jan. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%
A saját egészséged is kéne számítson nem csak a pasid fétisei. A mozgás mindenképp kell, ha fiatalon nem csinálod, mi lesz később.
jan. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Grizesteszta ***** válasza:
44%

Tehát 3 év alatt híztál 22 kilót 18 és 21 éves korod között, de szeretnél inkább csak 70 lenni a 81 helyett.

Na, szerintem itt több baj is van: egyrészt az évi 7 kg sok, a 21 meg nagyon sok. A Te korodban pláne nagyon sok. De ha szerinted 70 jobb lenne, akkor meg eszméletlenül sok. ( de tényleg sok a szervezetednek, az izületeidnek.)


De ami a legnagyobb bibi: a barátod miatt... és ha szakítotok, a következőnek meg 55 kilósan tetszenél, akkor mi lesz, koplalsz és lefogysz? Normális ez az egész szerinted?


( én közel 60 vagyok és kb 1 év alatt híztam 10 kilót, aminek az elsődleges és szinte kizárólagos oka a hormonváltozásom. Kb 1 hete nagyon-nagyon odafigyelek, de éppen hagy megmozdult a súlyom lefelé, vár rám pár hónap szigorúság, pont az izületeim miatt. És én nem fogok már szülni, ami súly szempontból erősen kritikus időszak.) Én a helyedben a 60 kilót céloznám meg, nem is a 70-et.

jan. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!