Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha nem vagyok szerelmes abba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok szerelmes abba, akivel élek,és rengeteg dolog nem tetszik benne,amik az együttélés alatt derültek ki,lehetek ettől depressziós?

Figyelt kérdés
Ő folyamatosan azt mondogatja,hogy menjek el vele szakemberhez,addig ne legyen szakítás,valamint "mással sem lenne jobb a kapcsolatom,ha meglennének ezek a hangulatingadozások,és melankólikus állapot). Viszont,én legbelül úgy érzem, hogy épp miatta vagyok ennyire kiégett, ennyire letargikus. 2 napja nem volt erőm még az ágyból sem kikecmeregni, hangulat ingadozásaim vannak,és 2 hónapja nem jött már meg,az idegességtől. (nem voltunk együtt).Azelőtt soha nem volt velem ilyen, ez konkrétan attól kezdve lett,miután hozzá költöztem. Ráadásul,rengeteget vagyok egyedül, a számítógépes homeoffice munkába egy idő után bele tudok hülyülni.Tehát, a kérdésem az,hogy ez valóban a vele való kapcsolat miatt alakulhatott ki,ennyire nagy mértékben?
jan. 5. 00:22
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Ezt nem a mi feladatunk eldönteni néhány mondat után. Vannak szakemberek, keress fel egyet! Akár egyedül, akár a társaddal együtt.
jan. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jezusisten, egyutt lenni valakivel, akivel nem akarunk, az meg szep, hogy borzaszto.
jan. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Ahogy az #1-es is írja, ennyi információból egy képzett pszichológus sem tudja megmondani hol van a bibi a történetben. Szóval tényleg fel kellene keresned egy szakembert egy kis beszélgetésre.
jan. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Voltam igy mint te, abban a pillanatban, hogy befejeztem, lezártam, külön mentem minden tünet elmúlt.23 éves voltam.
jan. 5. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Jobban kiismerted, és nem illetek össze. Az életkörülmények is rosszak. Miért vagy még mellette? Komolyan meg kell várni, hogy valós fizikai tünetekkel jelezze a tested, hogy menj onnan?

A depresszió ettől nem fog egycsapásra eltűnni. De ez az első lépés a gyógyulás útján.

jan. 5. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk szilveszter után általában az emberek nem tudnak az ágyból kikecmeregni. De olyannal együtt lenni akibe nem vagy szerelmes, nagyon rossz hatással tudna lenni azokra, akiknek ez fontos lenne (pl rám is).

Milyen a lakása, nagyon kicsi? Mert ha home office van, ott vagy egész nap, elég világos van ott?

jan. 5. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, páran miért a szakembert ajánlgatjátok, amikor sikít a kérdező írásából, hogy nem szerelmes belé, és sok minden nem tetszik benne, de vele él. Innentől ez már a tömény depresszióba vezető út. Ha kilép belőle, semmi baja nem lesz.
jan. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"én legbelül úgy érzem, hogy épp miatta vagyok ennyire kiégett, ennyire letargikus"

"ez konkrétan attól kezdve lett,miután hozzá költöztem"

Jót mond a 4-es, szakíts.

jan. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kissé úgy is hangzik, mintha pszihológiai manipulálást művelne. Ő megmondja, hogy mással sem lesz jobb és ezért maradj vele. Nem-nem-nem!
jan. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!