Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Minden pasi ezt csinálja? 35...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi ezt csinálja? 35 felett

Figyelt kérdés
Hétvégén csak ül egyik helyről a másikra, tvt néz, alszik, sört vedel, vagy játszik
jan. 6. 13:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem
jan. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%

Nem.

Az enyém miután bevásároltunk, kiporszívózott, miközben én összedobtam az ebédet, aztán elmosogatott, amíg én teregettem. Picit pihenünk, aztán délután elmegyünk biliárdozni, lévén esik ez a f*s eső. Amúgy sétálni mennénk a természetbe.


Tudatosan kerestem olyan férfit, a heréskedő exférjem után, akinek természetes dolog, hogy a házimunka nem csinálja meg magát, és aki nem a gép előtt vakarja a pöcsét naphosszat.

jan. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Az én férjem 39 éves és hétvégén vagy dolgozik, vagy itthon tevékenykedik. December 24 óta itthon van szabin és azóta minden nap bütyköli a kocsit. Ha nem azt, akkor valamit a házon csinál. Mindig van mit csinálni, olyan nincsen, hogy semmit.
jan. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
58%
Nem. De nekik van nőjük.
jan. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
És mi ezzel a baj?
jan. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Jó, még nem vagyok 35. De halálra unnám magam így. Meg nem is iszok alkoholt.
jan. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Na én pont nem ilyen vagyok,én horgászok egész nap és utána piálok.
jan. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Mathus ***** válasza:
100%
A kérdésre: én 60+ órát mikor egyben lenyomok, utána egy napig tuti alszom. És szoktam játszani is. Ez fizikum kérdése is, van aki szerel, meg pakol, mint egy prepper. Az a lényeg, hogy kit-mi érdekel. Ami szabadidő otthon van, akkor filmezünk, meg nyelvet tanulok, írok. A feleségem meg főz, mert abban éli ki magát. De mindig CSINÁLNI valamit, az kóros.
jan. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
37 vagyok. Ja szoktam pihenni is a szabadidőmben. Inni nem szoktam, a piával főzök ha klappol a receptbe.
jan. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi vagyok, tavaly atutaztam egy fel kontinenst, idén 2 honapos expedicion voltam. Rendszeresen jarok tarsasagba, heti 2-3 program baratokkal, a többi nap a párommal.


A lúzer tunyulás nem életkorbeli sajátosság.

jan. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!