Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha valakit nem szeretsz már,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit nem szeretsz már, lehetséges, hogy elkezded benne keresni a hibákat, és még azon is fent akadsz amin nem kellene? Jelzi ez a kapcsolat végét, vagy időszakos elhidegülést inkább?

Figyelt kérdés
jan. 6. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen ahogy az elején felvezetted.
jan. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ehhez nem szereti sem, csupán annyi van hogy nem illetek össze.


Ami valakit zavar az másnak lehet tetszik.


Na jó ha p.l.: Az állatkertben mutogatod magadat a fő emlős házban a majmoknak akkor lehet hogy ez a magatartás nem biztos hogy fog másoknak tetszeni. Magyarán azért nem minden tulajdonság jó. Bár lehet ki veri rád egy csimpánz, neki jó.

jan. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakit nem szeretsz, akkor kerülöd. Amikor a hibák felhozásra kerülnek az mindig abból fakad, hogy a másik nem önmagát adta egy kapcsolatban, kapcsolat elején. Szinészkedéssel indult, és a valóság meg tőle távol áll, mert egy idő után felszínre tör. És ha a valóságot tudtad volna, akkor nem kezdtél volna a másik emberrel kapcsolatot, mert a valós tulajdonságai irritálnak. Igy az ilyen kapcsolat már a kezdetektől kudarcra és vereségre van ítélve, szemben azzal a kapcsolattal ahol az első pillanattól azt adod aki vagy.
jan. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
*Szinészkedéssel indult vagy valakit másolt, aki az ő valós személyiségétől totál távol áll
jan. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen. Direkt szabotálni akarod a kapcsolatot. Én pl szakítottam az exemmel, de ő még aznap visszakönyörögte magát. Tudtam, hogy úgysem fogok vele szakítani, mert egy szép ígérettel meg tud hatni és gyenge vagyok. Úgyhogy nem direkt, de mindenért b.aszogattam és bántottam, végül ő dobott ki. Ugyanez egy másik exemmel, aki megcsalt, és ezzel büntettem, hogy vele maradtam, de végig bántottam mindenért, persze ez is csak később tudatosult. Azt akartam, hogy ő szakítson velem, mert elgyengülök egy légyszi fogadj visszától.
jan. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!