Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg így van?

Figyelt kérdés
Párom szerint randizni csak azok mennek, akik ismerkednek. Ha párkapcsolatban vagy, vagy együtt is éltek, akkor már felesleges bárhova menni, ,,randizni", mert már ismered a másikat
jan. 7. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Csak én nem értem a kérdést?
jan. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak más megfogalmazás. Én sem értem, amikor valaki azt mondja, hogy egy 8 éves kapcsolatban randizni mennek. Elmennek vacsorázni, kicsit kiszakadnak a mindennapokból, de én ezt nem nevezném randinak.
jan. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja de megvan, bocsi, többször el kellett olvasnom mire leesett. :D


Végül is igen, így van, nem kell a külön randi szót használni, de vannak, akik már együtt vannak 4-5 vagy még több éve, és amikor beülnek vacsorára egy éterembe mondjuk, akkor azt ők randinak hívják, pedig már a kapcsolatukban mindent kipróbáltak a babaprojekten kívül.

jan. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akár randinak nevezi valaki, akár nem, egy kapcsolatban szükség van élményekre, programokra, ingerekre. Nem ismerkedni, hanem kikapcsolódni, élvezni egymás társaságát, kiszakadni a rutinból, közös élményeket gyűjteni. Én ezt nem hívom randizásnak, de végül is ha a lényeg ugyanaz akkor mindegy hogy nevezzük.
jan. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Igaza van. Akivel együtt vagy azzal már nem randizol hanem időt töltesz el.
jan. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Leclerc ***** válasza:
100%

Hát ha elvisz amúgy helyekre, meg tölt veled kettesben időt programokon, csak nem úgy hívja, akkor ez simán ilyen férfi logika.

Ha viszont úgy érti, hogy nem visz sehova, akkor ez nincs rendben, a kapcsolatnak kell a törődés, különben kihűl, és szakítani fogtok.

Remélem nem mentél bele, hogy a házi cselédje leszel!

jan. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
nem igaz ha van barátnőm akkor el megyünk ide oda romatikázni a végén meg ha úgy van kefélünk egy tartalmas nap után.
jan. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig 4 éves kapcsolatban is randinak nevezzük, ha különlegesebb programra megyünk. Illetve ha másik párral együtt szervezünk ilyet, akkor az pedig közös randi.
jan. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem akar már teperni és zavarja, hogy te még életben akarod tartani a lángot. Exem is ilyen volt. Randiztunk, az elején sokfelé mentünk, sokat beszélgettünk, majd eljutottunk oda, hogy semmit, csak megbeszéltük, mikor megyek át, ott ő kockult, én meg sorozatot néztem. Azt mondta, hogy már eléggé jól ismerjük egymást, nem tudunk újat mondani. Étterembe ne menjünk, mert az anyja úgyis főz. Mozi minek, ő bármit letölt. Strand drága (mondja ezt az a fiú, aki naponta kap 20 ezreket az apjától). Bowlingozni nem szeret. Ő nem mond ötletet, mert ő unalmas és nem tud semmit kitalálni. Neki már megvagyok, nem kell tepernie, úgyis együtt leszünk bármi van. Majd szakításnál kapálózott kétségbeesetten, hogy tényleg természetesnek vette, hogy vele vagyok, mostantól minden más lesz blablabla. Érdekes, akkor már tudott sokat írni, akkor már akart programra menni, sőt dugni is, amit már akkor másfél éve nem volt hajlandó, pedig elvileg ő a férfi. Amikor látta, hogy már elb.aszta, nincs esélye az újrakezdésre, akkor meg jött azzal, hogy rohadjak meg, amiért ennyire elvárás, hogy néha menjünk valahova, az első ilyen alkalomnál kidobtam (vagy inkább az ezrediknél), egy párkapcsolat ilyen unalmas és kész, fogadjam el. Ja, hát a jelenlegi párommal valamiért még 2 év után is randizunk, de fura :D
jan. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
Élményeztetni kell a nőket, különben odébbállnak, ez alap.
jan. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!