Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A távolság miatt ritkábban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A távolság miatt ritkábban tudunk találkozni a párommal, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

A párom Kecskeméti, én pedig Pesti vagyok.

Minden pénteken, munka után egyből indulok le hozzá,hogy minél több időt tölthessünk együtt.

De ez annyira kevés. :(

Most az ünnepek alatt végig együtt éltünk ott lent (1 hónapig), aztán ma újra meló van, így vissza Pestre.


Tegnap egy este át lett sírva, annyira “szimbiózisban” éltünk együtt, nagyon szeretjük egymást.


Mivel én még esti iskolába járok, felnőtt oktatásra munka mellett,

így kötött vagyok,amíg sulizok.

Májusban végzek,

akkor lesz a szakma kezemben (burkoló), és ezután tervezek kilépni a jelenlegi munkahelyemről és munkát keresni Kecskeméten,

összeköltözni vele.


Neki ott egy saját családi ház Kecskeméten, ezért megyek én.

Mindketten nagyon várjuk már, hogy együtt éljünk.

Brutálisan nehéz, hogy csak hétvégén tudunk találkozni…


Milyen megoldások vannak a gyakoribb találkozásra?



jan. 8. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen élethelyzetben nincs nagyon megoldás rá. Munka + esti suli eléggé fárasztó, ez is tök jó, hogy minden héten találkoztok. Május már nincs messze, ki kell bírni ezt az időszakot. Azért nem tragikusan hosszú.
jan. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Májusig ki lehet bírni. Ha iskola miatt nem tudtok többet találkozni, akkor addig marad ez.
jan. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem tud feljönni hozzád néha hétköznap este? Sokat nem tudtok csinálni, nálad vacsi és reggel együtt keltek fel, közös alvás, aztán reggel tőled megy Kecskemétre dolgozni. Nyilván nem egy álom, de Kecskemét egy óra vonattal, nem olyan vészes. Ha mondjuk szerdán feljön, akkor nem telik el olyan sok idő a találkozások között. Nem ideális, de ha hetente egyszer ő is feljön hozzád, akkor máris könnyebb
jan. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel megvan a terv fél éven belül, így ez már kibírható. Nálam 2 éves távkapcsolatban nem volt meg a terv, mert exem balfék volt. Aztán kiderült, hogy exét 5 éven át hülyítette.
jan. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!