Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hölgyeim, hogyan emleget,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, hogyan emleget, beszél rólatok a párotok mások előtt? Ez zavarna titeket?

Figyelt kérdés

Ha nem vagytok épp együtt jelen és valakinek mesél rólad, úgy emleget ,,az asszony"

Pedig házasok sem vagytok


jan. 8. 13:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Kicsit proli, de mégiscsak kifejezi az összetartozást.
jan. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Régimódi és proli is egyben. Fejlődni kéne a korral is, meg fejlődni kéne agyilag is. Ezt üzenem neki. Mond meg neki. :D :)
jan. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
Hát a drogos köreiben szerelmem-ként hivatkozik rám, (hogy egxik se álljon neki nyomulni érezteti velük hogy nem csak futó vagyok neki hanem több), az orvosi ügyvédi cégvezetői köreiben meg páromként hivatkozik rám.(mivel azok ezt is értik)
jan. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
3- szép ember lehet :D
jan. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
*családjában meg a nevemen emleget szerintem ha nem vagyok jelen. És a normalis barátai közt is akik nem ezek a 2 szélsőség amiket irtam.
jan. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4. Az is;)
jan. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Abban a percben otthagynam ha asszonynak hívna.
jan. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A nevemen emleget. Az asszony olyan alpári mindkettőnk szerint.
jan. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hivatkozik asszonyként is. Ez ilyen meme köreinkben. Egyébként "barátnőm"-ként hivatkozik rám.
jan. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
Ha hivatalos ügyekben intézkedik, akkor feleségeként hivatkozik rám, hiszen házasok vagyunk. Otthon a családban a nevem szólít, a haverok között meg asszonyként. Szerintem, ha a legjobb haverjainak azt mondja telefonon, hogy az asszony hozott neki egy egy tál csirke pörit savanyú ubesszal, azzal nincsen semmi baj. Nekem így nem sértő baràtok között. Nyilván, ha elmennénk a bankba és megszólalna, hogy az asszonynak kellene pl bankkártyát igényelni, az úgy tényleg elég pronyó.
jan. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!