Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Melyik tulajdonságok idegesíte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik tulajdonságok idegesítenek legjobban a (hosszútávú kapcsolatodban) a párodban?

Figyelt kérdés
jan. 9. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
kishitűség, önbecsülés hiánya.. sok értékes időnket elveszi a haladástól.
jan. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Döntésképtelenség, állandó negatív hozzáállás, érzelmeit nehezen mutatja ki.
jan. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Igazából semmi, max mikor elkezd politizálni, vagy ilyenekre utal és esetleg nem veszem észre.
jan. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Többször kell szólni, hogy töltse be a költéseit a költségvetés trackerbe:D
jan. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Mindenbe belebeszél, ma például elmondta, hogy szerinte hogy kéne helyesen orrot fújni. 40+ vagyunk, de valamilyen okból ez az anyáskodás minden nőnél idővel előtérbe kerül.

Múltkor amiatt pöccentem be, hogy balhézott amiatt, mert nem jól állítottam be a mikrót szerinte és emiatt nem melegedett át a kaja(szerinte). nekem tökéletesen megfelelt, de szerinte nem volt megfelelő.

Férfiként egyet megtanultam az anyámtól, hogy mindig köszönjem meg ha valamit kapok és soha ne kritizáljam azt aki önként adja. Ha nincs kedvem megenni vagy nem a kedvencem akkor is kóstoljam meg, max nem eszem meg.

jan. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Mindenbe beleszól, szeret kéretlenül tanácsokat adni.
jan. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%

4es vagyok, miért lettem lehúzva?

Értem, hogy valaki nem ért egyet azzal, hogy vezessük a kiadásainkat és bevételeinket, de mi így cisnáljuk. És kicsit zavar, hogy néha noszogatni kell, hogy értékelhető legyen az adathalmaz.

jan. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%
aljas módon hozzánőtt a vaginához.
jan. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszi senki másnak nem lehet igaza , csak az a jó amit Ő tud, már megtapasztalt. Az anyjával példálózik állandó jelleggel, hogy ezt így meg úgy csinálta ezért nekem is úgy kell csinálnom. Ha nem, béna, idétlen vagyok. Gyerekként kezel és úgy is lakik velem ahelyett, hogy nőként bánna velem. Nem fèrj csak apa. Bantó ez a viselkedése.
jan. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha rájön a beszélhetnék, nem néz körül, csak mondja. Nem számít neki, ha éppen más beszél, ha hallgatom a híreket, vagy telefonálok. Bármit hall, arra rögtön reagálnia kell, mit számít az, hogy a környezete nem hallja a folytatását annak, amin ő felháborodott, és rögtön meg kellett kritizálnia...

Tökéletesen illik rá az is, amit az előttem szóló jól megfogalmazott: "Azt hiszi senki másnak nem lehet igaza , csak az a jó amit Ő tud" - annyi különbséggel, hogy Ő nem szokott az anyjára hivatkozni.

8-as válasza vicces, de van benne valami, így fejezi ki hogy nem szereti az említett testrészhez kapcsolódó agyat, amiből fakad a férfiak legtöbb problémája a nőkkel.

jan. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!