Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha semmi gond nincs a nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha semmi gond nincs a nagy korkülönbséggel, akkor nektek teljesen belefér, ha egyszer a 18-20 éves lányotok hazaállít egy 40-es pasival? Annak is örülni fogtok?

Figyelt kérdés
jan. 10. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Örülni nem fogok, de elfogadom a döntését, ha esetleg így lesz.
jan. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem nem mutatja be otthon és a barátnőknek sem, mert ciki.
jan. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Nekem gondom van a 15-20+ korkülönbséggel és ellenezném, próbálnék észérvekkel hatni. De ha figyelembe se venné amit mondanék akkor azért imádkoznék, hogy tévedjek.
jan. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha ő úgy boldog, akkor igen örülni fogok.
jan. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Konfettit nem dobálnék örömömben az biztos, de nem az én döntésem. A véleményem elmondanám pro és kontra, de a döntést nem nekem kell meghoznom, mert a lányom élete nem a sajátom.
jan. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálam kb egy év kellett mire anyám elfogadta :D de utána rendben volt vele.
jan. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem nincs gondom a kb. 20 év korkülönbséggel, vannak személyes tapasztalataim is, ill. a környezetemben több párkapcsolat is van nagyobb korkülönbséggel, amik jól működnek. Viszont azért nem teljesen mindegy a fiatalabb fél életkora, pl. egy 15 éves kislánynak ne egy 30-assal legyenek az első szárnypróbálgatásai… 18-20 éves fiatalnál is úgy gondolom, túl nagy a szakadék, nagyon durván más fázis, élettapasztalat van, de a felnőtt gyerekemnek a párválasztásába csak akkor szólnék bele, ha veszélyben lenne, pl. bántalmazás.
jan. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%

Férfiként, komolyan és őszintén írom.


IGEN.


SOKKAL inkább, mint a mai fiúk. Fiúk..., némelyik nem is az.

jan. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22%
Hogyne lenne gond :D Csak apakomplexusosok választanak ennyivel idősebb férfiakat. Minden nő akit ismerek és 15-20 évvel idősebbekkel van együtt, ott az apja elhagyta vagy rosszul bánt velük.
jan. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
14%

9-es!


Még szerencse, hogy mindent rá tudtok fogni a férfiakra!

jan. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!