Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Logikus vagy kamu?

Figyelt kérdés
Kapcsolat elején a párod a háttérképed telefonon, de ahogy össze költöztök, már nem, mert ,,minden nap" látod őt
jan. 11. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Logikus, mondjuk én alapból nem értem azokat akik a párjuk fényképét használják háttérképnek. Tiszta dedó.
jan. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ez nem logikus. Én soha nem voltam olyan aki beállította volna háttérnek a plátói szerelmét vagy a barátnőjét. Ha látni akartam akkor semmiből sem tartott megnézni róla egy képet.
jan. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Én olyant is láttam,nem egyet, hogy a saját fotója volt kirakva háttérképnek 😅
jan. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A férjem sose rakott ki engem vagy minket háttérképnek. Én nekem meg mindig is közös fotó volt kint. Mióta gyerekünk van, én közös családi képet állítottam be, mert nekem jól esik ránézni, ha dolgozom, nem vagyok otthon. Mindenkinek a maga dolga szerintem. Teljesen mindegy, hogy logikus vagy sem.
jan. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

2. Exem beállította a viszonzatlan szerelmét háttér és borítóképnek is, rólam meg nem volt hajlandó posztolni soha, kérésre se :D


3. Én is, és ugyanez az ember folyamatosan a saját nevét rajzolgatta füzetbe meg a karjára az osztályban :D


Amúgy ez f.aszság. Én mindennap látom a párom, mert együtt élünk, igaz a háttérképem nem ő (de nem is másik ember), de én mindig szívesen nézegetek képet róla, ha épp nem vagyunk együtt. Egyik exem azt mondta, ne mutogassam neki a melleimet, mert megszokja és nem fog rám felállni. Nekem ez nagyon rosszul esett és megkérdeztem egy régóta párkapcsolatban élő fiú barátomat, hogy neki se áll már fel, mert 5 éve mindennap látja a párja mellét? Mondta, hogy dehogynem, nagyon szexi. Úgyhogy azért vannak normális emberek, akik nem így gondolkodnak :D Aki igazán szeret, az egész nap látni akar :)

jan. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nászúton a tengerben állva lőtt közös szelfink a háttérképem.
jan. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem a barátom a hátteret, viszont hozzá kapcsolódó dolog.

Egy nagyon kedves üzenetet írt és azt leképernyőképeztem majd egy pinterestes jól kinéző képre ráraktam :)

jan. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!