Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy csak az összeköltözés után derült ki, hogy valakivel nem passzoltok (és emiatt akár tönkre is ment akár viszonylag rövid idő után a kapcsolatotok)?

Figyelt kérdés

jan. 12. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Velem olyan volt, hogy azt hittem minden rendben van, a kapcsolattal is és a háztartással is, aztán megcsalt. Azt mondta nem volt más választása, mert elhanyagolba érezte magát és egy lusta f*sz vagyok. Szóval javaslom ha valani nem tetszik, használjátok a szátokat, akkor talán lehet rajta javítani.
jan. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nem, de olyan igen hogy a nő jó színésznő volt és adta magát mindaddig amíg ki nem bújt a szög a zsákból. Aztán dobtam, mert nekem olyan nő nem kell aki szinészkedik, ráadásul komoly kapcsolatot akar. Isten őrizzen az ilyen nőtől.
jan. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Legtöbb esetben így történik
jan. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt. Nem költöztünk kifejezetten össze, csak együtt laktunk egy ideig. Soha többet!
jan. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kétlaki életet éltem a barátnőmmel. Egyszerre volt vele jó is, meg sok tekintetben rossz is. Éreztem, hogyha összeköltöznénk, és új fejezet nyílna a kapcsolatunkban, akkor megőrítene, és én is őt, így inkább hanyagoltam a dolgot, és szakítottam vele, mert egyikünk sem tudott oly mértékben változtatni az értékrendjén, természetén.
jan. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlen a szólás: “Lakva ismerni meg a másikat”.
jan. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!