Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Vajon lenne olyan nő, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lenne olyan nő, akinek ez így bejönne?

Figyelt kérdés

Együtt élnénk, nem feltétlen kellene dolgoznia, ha nem akarna, de persze az nem lenne baj, ha dolgozna is valami 4 órás munkát, csak hogy legyen "költő pénze", de az mindenképpen a dolga lenne, hogy tartsa rendben a lakást, főzzön, mosson, takarítson kettőnkre.


A kajára valót, ruhákat én állnám, és a lakás költségeit is.


Még mielőtt félreértené bárki, nem sugardaddy kapcsolatra gondolok, egyszerűen csak egy normál lakótársi kapcsolat, ahol az anyagi részt én teremteném elő, a nő pedig amolyan kissé régimódi háziasszony szerepet töltene be, és amíg én dolgozok, addig úgy oszthatná be az idejét ahogy akarja, csak legyen rend, tisztaság, és kaja.



jan. 13. 15:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
88%

A kaján és a gázszámlán kívül mit tudsz nyújtani?

Gondolom semmit, különben nem fogalmazódott volna meg ez a kérdés...

jan. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
13%

1-es!


Nekem van más is amit tudok "nyújtani".

jan. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 A kérdező kommentje:

#1 Mire gondolsz?

Mi lenne az igény tárgya?

jan. 13. 15:26
 4/83 anonim ***** válasza:
69%

Nem. Ezeket a nők általában szeretetből csinálják meg.


Mondjuk lehet benne lennék, de olyan pénzért, amit nem akarnál megfizetni.


15.000 euro per hét, nincs szex, nem kell soha egy légtérben lennünk, akkora a ház, hogy nem is látjuk egymást soha.

jan. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 Kitana. ***** válasza:
96%
Hát ha a költőpénzt nem te adod, akkor kevesebb az esély rá. Ennek épp az lenne a lényege, hogy te fizetsz a takarításért, vacsoráért, ő meg cserébe a fennmaradó időben szabad, de így ugyanúgy elmenne az egész napja robotolással, ennél egy 8 órás munka jobban megéri, amiért legalább normális pénzt kap.
jan. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, ezt a totálisan megalázó ajánlatot maximum olyan nő fogadná el, akinek a puszta életben maradása a tét. És ne legyenek illúzióid, abban a pillanatban, hogy kinézne neki bármennyire apró lehetőség is az ÖNÁLLÓ lehetőség az életben maradásra, amelyben nem kell rendszeresen megdugatnia magát ÉS takarítónőnek lennie a puszta túléléséért cserébe, úgy eltűnne, hogy pislantani se lenne időd.
jan. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 A kérdező kommentje:
#4 írtam, hogy nem sugardaddy jellegű kapcsolatot akarok, hanem a szeretetből rész az érdekelne inkább.
jan. 13. 15:32
 8/83 anonim ***** válasza:
92%
#7: "szeretetet" nem lehet pénzért megvenni, drága kérdező.
jan. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 anonim ***** válasza:
84%
7, mi sugardaddy abban, hogy nem nyúlhatsz hozzám? Egy láthatatlan házvezetőnő lennék.
jan. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 A kérdező kommentje:

#9 hát az a €15.000,- :D

Annyi pénzt házvezetőnői munkáért nem kapsz sehol, csak ha minimum naponta kétszer szét is teszed a lábad!

De itt most nem erről van szó, hanem egy kulturált együtt élés lenne a cél, ahol nem a meggazdagodás a nő célja, hanem egy tűrhető élet!

A feleségek luxuskivitelben csak a tévében megy, szóval aki azt majmolja, az inkább csak azt nézze, ne az én kérdésem!

jan. 13. 15:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!