Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy lehet, hogy még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy még mindig eszembe jutnak és rosszul esnek hónapokkal/évekkel ezelőtti sztorik?

Figyelt kérdés
A párom kapcsolatunk elején, majd később együttélésünk elején is megjegyzéseket tett más nőkre a testvéri/haveri körében. Ráadásul olyan módon, ahogy azt még a szingli testvérei sem tették, ő meg párkapcsolatban van. Az utcán megnézi a nőket, több romantikus programon is elidőzött a szeme 1-1 nőn (az egyik hajókázás volt, és a nő is folyamatosan nézegetett oda). Ez utóbbi tavaly nyári sztori. A többi tavaly előtti. Összevesztünk, beszéltünk ezekről, de hogy lehet, hogy még most is néha csak úgy beugranak és fájnak? Túl tudok majd ezeken jutni?
jan. 15. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod jól, hogy amit csinál, az bunkóság, ezen nem fogsz tudni túljutni. Mindenki megnézi a másikat, de akkor, ha nincs velünk a párunk
jan. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Talqn mert nem kezelted ott helyben a szitukat.


Amikor az én exem megbántott barmivel is en azonnal reagáltam mindig, otthagytam, kikértem magamnak visszaszivadtam(en is direkt lestem a pasikat) es akkor örültem annak hogy ő borult ki, nem kicsit, visszakapta azt az érzést, igazábol a legkülönfélébb reagálásokat felsorakoztattam neki, olyanokat is hogy azértse szólok, lesse a másikat nyugidtan, ha neki bányarém a vizuális élmény a jónője mellett akkor az saját maga szegénységi bizonyítványa csak, ezen is kiborult mikor egyszeruen csak kiröhögtem.



Igy kapcsolat után bennem általában nem azok ütnek vissza bachflash-ként amik fájtak, hanem amik kèrdések bennem. Amiket ma sem értek. Amikre ma sincsenek válaszok. És ma se áll össze.

jan. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*jav visszaszívattam
jan. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja es olyat is kérdeztem szetinted szereti az a párját aki más nőket les mellette?

Na erre olyan rditast kaptam nyakán is kidudorodó erekkel hogy zengett a kocsi🤣

Aztan én meg nyugodtan visszakérdeztem, hogy csak nem magadra vetted a kérdést? És amugy mi is a válaszod?

(2.voltam csak beugrott ez a szitunk is)

jan. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért esik rosszul, mert nem hagyta abba azt, hogy maj' kigúvadt szemekkel nézi a nőket előtted is. Nem állt le vele és nem is fog míg vele leszel. Döntsd el, hogy elviseled-e továbbra is vagy inkább szakítasz vele hiszen úgyse bőven tisztel téged és bármikor lelép(ne) más nővel.
jan. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

1mp percig se fajna. Tudnám hogy ezzel a f.xfejjel eletembe nem akarok kezdeni.

Akkor fájna ha ezek itan lettem volna olyan ... Hogy higyjek neki . Az fájna hogy hogy lehettem ennyire ...

jan. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért jut eszedbe, mert MEGALÁZTAK, s ezt ÉRDEMTELENÜL követték el veled szemben.


De ha kikérted magadnak, már szakítottál, akkor megőrizted a tartásodat, önbecsülésedet, s elégedetten le kell zárnod, és ad acta, nem gyötörni magad fölöslegesen.

jan. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, valószínűleg azért nem vagyok még túl ezeken, mert nem úgy reagáltam, ahogy szívem szerint tettem volna.
jan. 18. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!