Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi az, amit még tudnom kell a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, amit még tudnom kell a férfiakról?

Figyelt kérdés

Eddig két, nagyon rövid párkapcsolatban volt részem. A másodiknak aki volt, őt még amúgy tervben van visszahódítani, de most nem ez a lényeg. :) Azt például tudom, hogy lehet olyan, hogy esetleg keményebben fejezik ki a gondolataikat; meg pl nehezebben nyílnak meg az érzéseikről.


Mi az, amit még érdemes tudni? Férfiak is írhatnak, hogy pl mire figyeljek; mit érdemes szem előtt tartanom egy párkapcsolatban (okés, tudom, hogy nem mindenki, de bármilyen gondolat segíthet. Nem muszáj, hlgy "általánosított" legyen. Szóval bármi ami jó lehet, ami segíthet egy párkapcsolatban TI kapcsán. Amit jó, ha egy nő tud rólatok (akár általánosságban, akár személyesen magatokról példaként, hátha valami jellegzetes dolgotok több férfira is vonatkozhat egyszerre), ha párkapcsolatba akar veletek lépni.


Nők, titeket pedig arra kérlek szépen, hogy írjátok le a tapasztalataitokat, mire jöttetek rá a férfiakkal kapcsolatban, hogy mikre érdemes odafigyelni pasikkal kapcsolatban, hogy miket érdemes szem előtt tartani, ha jó párkapcsolatot szeretnék egy férfival. Meg ami pl segíthet a megértésükben, amiről -és ahogy beszélni velük valamiről,érzékenyen érintheti őket,stb, bármi, ami fontos lehet róluk; bármi, ami eszetekbe jut.


Egyéb neműek is írhatnak, akik nem sorolják/ták magukat az előző kettőbe, az is hasznos lehet.


Előre is köszi a válaszokat.


(Én 31/N vagyok, félreértések elkerülése végett.)



jan. 15. 22:27
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*(okés, tudom, hogy nem mindenki egyforma)
jan. 15. 22:29
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Minden ember más és más, az nem fog segíteni, ha leírom, hogy mivel lehet a kedvembe járni. Te ismered őt így ezt csak te tudhatod. Olyan dolgokat meg nem akarok elsütni, hogy légy vele megértő és éreztesd vele, hogy megvan az érzelmi biztonsága stb..
jan. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%

Aki erre ír valamit általánosításként, az nem ért semmit az emberekhez. Viszont fogsz kapni egy csomó "én így gondolkodom, ezért minden velem egynemű is" fyaszságot.


Jó szórakozást.

jan. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)


Köszönöm az eddigi válaszokat.

jan. 15. 22:36
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ismerkedj és majd eldöntöd te magad milyenek azok a férfiak.
jan. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

A párkapcsolat tényleg nem arról szól, hogy "milyen legyek" ahhoz, hogy a másik fél majd ezért velem legyen, mert hogyha te alapból nem vagy olyan akkor úgyis csak egy álca lenne ami előbb utóbb kibukna. Itt jönne a probléma.


Az emberek pedig tényleg nem egy univerzális lények akikkel ugyan úgy kellene viselkedni.


Ha egy tanácsot kellene adnom akkor az lenne, hogy mindig az egyénre figyelj és őt próbáld meg megismerni, ne pedig tanult vagy mások által elmondott dolgokat vess be.

jan. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Az van, hogy engem azzal lehet le venni a lábamról, ha tudom hogy a nőre lehet számítani és megbízható.


Egy társ szó szerint aki látja a bajomat és segít nekem egy icipicikét igazából a gesztus a fontos. Pl.: lehangolt vagyok akkor meg ölelget és ad egy kis olcsó tesco saját márkás ki csokit. mert nyilván nem tudja megoldani a bajt de érzékeli és próbál kedves lenni.


A másik az, hogy nem használ karbantartónak magyarán ha vmi nem működik de együtt lehet a hibával élni egy hétig akkor nem piszkál minden nap hogy csináljam meg. Úgy is megfogom oldani csak ne ossza be a szabad időm nem kell főnök otthonra.


Ezek a kedves ki dolgok amiktől jól érzem magamat.


Másik fontos dolog, hogy például legyen a háztartás vezetése organikus, ez úgy értem hogy be rakom a ruháinkat a mosógépbe és pl el alszom akkor ő ki szedi és ki rakja száradni egy szó nélkül. Én meg például elhajtom és el pakolom másnap délelőtt. Mikor ő videókat néz. Ne legyen az mint amit fentebb írtam, hogy elvárások vannak és határidők. Van az életben elegendő főleg nekem otthon a szabad időmbe ezt az érzést kerülni akarom.


A másik fontos dolog, hogy a párkapcsolat amennyire csak lehet dráma mentes övezet. Ez alatt azt értem hogy egyikünk sem generál konfliktust tudjuk hogy mit nem szeret a másik és igyekszünk úgy cselekedni hogy ezeket kerüljük. Nem kerül sok energia befektetésbe nekem ki mosni a kádat ő meg csavarja ki a mosogató szivacsot és tegye száraz tárolóba. Ilyen kis apróságok.


Agyunk egymásnak teret magyarán lehet egy helységben tartózkodni de nem kell állandóan a másikat szóval tartani kényszeresen. Hagyni kell csak létezni.


Ha aktívabb párkapcsolatot él a pár akkor nem szabad csak az egyik félre ki szervezni a programokat. Magyarán vagyunk elég modernek ahhoz szerintem, hogy a nő ki néz vmi koncertet éttermet akármit akkor mondja bátran hogy most megyünk és akkor megyünk.


Ez kb pár dolog ami egy jó kapcsolthoz vezethet, pl nálam. De persze ez nem egy recept ami mindenkinek jó csak nekem egy ilyen rugalmas de mégis azért vmi tartást adó élet jön be. Talán a lényeg az, hogy legyünk jó haverok is a romantika mellet mind ezt kerekséggel a másik figyelembe vételével.

jan. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
32%

Szeretem, ha minden este lepippantanak.

Legyen reggel szex munka előtt.

jan. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tanácsolom, hogy mindenféleképpen döntsd el neked mi fér bele, és mi nem a másiktól! A legapróbb f*ságig! És szerintem az egészséges fő cél az az hogy eredetileg passzoljatok és legyen annyi tisztelet ha a másikat például idegesíti a piros lámpa jelzés mert neki a lila tetszik valamiért akkor a partnerben legyen annyi hajlandóság hogy lila lámpát mond a kedvéért, akarjon a másik is tenni hogy egészséges legyen az érzelmi világod! És a főbb célok egyezzenek.. ha ezek nincsenek meg akkor bátran szállj ki a kapcsolatból mert ott már boldog te nem leszel, csak reményveszett meg lábtörlő…
jan. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
34%
Minden nőt megdugnának +1!
jan. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!