Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Néztünk egy filmet a párommal (2 éve együtt élünk már) és a főszereplő férfi pólót cserélt (nem egy kigyúrt pasira kell gondolni), erre viccesen megjegyezte a párom, hogy a főszereplő csaj miért nem vetkőzik? Nem reagáltam semmit erre, mert kicsit rosszul esett. Mindig bánom utólag, hogy nem reagálok ezekre. Szerintetek is egy kicsit bunkóság volt vagy túlgondolom?
jan. 16. 05:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Minek tetted fel 2x a kérdést?
jan. 16. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azt hittem a másikat tudom majd törölni.
jan. 16. 06:07
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Igy gondolkodik ha nem mondta volna ki akkor nem tudnád.
jan. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Viccnek szánta?
jan. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túl gondolod. A pasik már csak ilyenek, látják ha egy nő csinos. Kiváncsiak. De attól még te vagy a barátnője, veled él együtt.
jan. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Szerintem félig szánta viccnek.
jan. 16. 13:41
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
6. És ha komolyan vetkőzött volna és megnézi, akkor meg mi van? 😳
jan. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Hú kérdező, bocsi de veled nem lehet egyszerű együtt lenni. Gondolom egy deka önbizalmad sincs az a baj. Mert ilyenre egy normál értékrendű nő, fel sem emeli a fejét.
jan. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%

Jajj hagyjuk már az önbizalmas dumát ami rá van erőltetve a nőkre hogy k*ssoljanak a pasi meg viselkedjen két lábon járó ész nélküli F@szként mert ez!! Anyukám a normális “ 😂

Egy tahó a párod, nekem sem esne jól, de ha meg szeretitek egymást én annyit nem értek miért nem mered életed választottjának őszintén elmondani mit érzel? Mi van abban ha megtudja neked mi esik jól/rosszul? Ne félj a partneredtől! Ha meg sokszor van beszélve és lesz**ja a lelki igényeid” akkor meg hagyd ott mert az minden csak nem PÁRkapcsolat. Az alá-fölé rendelt iszony…

jan. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%

9# Akkor bizonyára velem van a baj, mert én ilyen beszólásra kb semmit nem reagálnék.😅Nevetséges ezt ennyire felfújni. Azt akarod mondani, hogy a te pasid többet rajtad kívül más nőre ne is nézzen?

Max ilyet akkor találsz, ha belehazudik a szemedbe hogy nem néz soha senkire.

Ha te filmet nézel és van benne egy jó pasi, nem nézed meg?

Nagyon túlreagált sztori ez.😄

jan. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!