Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi a véleményed erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed erről?

Figyelt kérdés
Beszélgettem a párommal és szóba jött egy olyan téma miszerint szerinte az idősebb férfiak azért választanak fiatalabb barátnőt mert szexszuálisan jobban irányíthatóak mint az idősebb nők akik már tudják mit akarnak vagy mit szeretnek...szerintetek is igy van? Azert kicsit sziven ütött ez a nyers válasz mivel én is fiatalabb nő vagyok,igy ugy ereztem neki is ez volt a fő indítéka...
jan. 16. 20:54
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Szexuálisan*
jan. 16. 20:56
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint neki ez volt az indítéka, de ettől még ez egy általánosítás marad. Nekem soha nem fordult meg még a fejemben, hogy azért kellene fiatalabb nővel ismerkednem, mert esetleg szexuálisan tapasztalatlan és így könnyebben "irányíthatom".


F

jan. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyan mintha egy incel teóriát olvasnék..
jan. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%

Inkább azért, mert a selymes bőr, a nagyjából feszes idomok a fiatalok sajátjai és az öregnek ez kell. Ad érte cserébe pénzt. Mindenki jól jár.


Sok öregasszony is szereti a '30-as férfiakat, főleg ha az épp kockahasú meg ilyen "kis aranyos".

jan. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Rég hallottam ilyen butaságot.
jan. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nekem az nem tiszta teljesen,hogy attol ha valaki tapasztalatlan miert ne mondhatná,hogy neki,hogy jó miután megtörtént pár alkalom...nyilván ő is szól ha valami nem fér bele neki...
jan. 16. 21:08
 7/14 anonim ***** válasza:
45%

Ez elég hülyén lett tálalva. A feleségem és köztem is van 11 év, mégse csináltam belőle szexrabszolgát. Tegyük hozzá, ha akarnék se tudnék és ha tudnék se akarnék. A szex csak egy szelete az összképnek amiért fiatalabb nőket preferálnak maguknál a férfiak a saját vagy idősebb korosztállyal szemben. "Vótmá. Uncsi. Ennyi? Nekem x-szer ennyi. Én már rég." ilyen légkörben ki érezné jól magát vagy ne jönne le az életről. 😃

Mindkét félnek dögunalom és lelombozó, ha a csaj előrébb jár mint a hapsi.

jan. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7-es szerinted akkor arra gondolhatott részben hogy izgalmasabb ha valaki tapasztalatlan és ő tanítgatja úgymond elsőnek?
jan. 16. 21:11
 9/14 anonim ***** válasza:
45%
Nem is annyira a tanítgatásról szól ez, hanem inkább arról, hogy hozzá tud tenni az életedhez és ez úgy általában jó érzés neked is, neki is.
jan. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!:) érdekes ki mit lát ebben:)
jan. 16. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!