Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Vajon pofátlanság ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon pofátlanság ilyet kérnem? Irreális ez egy kapcsolatban élő nőtől, hogy a legjobb (szingli) barátnőjével utazzon?

Figyelt kérdés

Van egy legjobb barátnőm. Persze, ha legjobb barátnő, miért nem kérdezem tőle. Jogos. De azért érdekelne, ti miként látjátok.

Egyedülálló fiatal nő vagyok (23 éves). Nagyon szeretnék utazgatni, de egyedül nem. A szüleim nem vevők rá, velük sokszor inkább veszekedős egy út, párom nincs, régen meg volt, hogy utaztam a legjobb barátnőmmel.

Csak ő lassan 1 éve párkapcsolatban él. Most is a párjával utaztak nyáron és ősszel is.

Én meg találtam tök jó áron repjegyet egy desztinációra, csak egyedül nem szívesen mennék. Ekkor ugrott be a barátnőm.

Nos, mennyire reális, hogy a párja ne háborodjon fel ezen? Mennyire reális, hogy eljön velem? Mennyire életszerű, hogy egy párkapcsolatban élő nő a legjobb barátnőjével utazzon a párja helyett?


jan. 17. 04:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyéni.

Erre csaknő tud válaszolni, ha kedve van egyáltalán veled utazni.

Van rá példa.

jan. 17. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Nagyon jóban vagyunk, biztos lenne kedve, inkább azt gondolom, a párja pöccenne be, vagy neki lenne bűntudata, hogy “otthon hagyta.”
jan. 17. 04:15
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem lennék féltékeny a páromra, illetve bűntudatom se lenne a lány helyében. Senki sem a párja tulajdona, és barátokra mindenkinek szüksége van.
jan. 17. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Ezt én is így gondolom. Csak nem én akarok lenni a rossz a párja szemében, ha esetleg féltékenységet váltana ez ki belőle. Ezért nem kérdeztem még meg a barátnőmet.
jan. 17. 04:19
 5/28 anonim ***** válasza:
21%
Utazz velem válaszok vagy privát felajánlások 3..2..1😂😂
jan. 17. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
#5, akkor ezt most megelőlegezem: idegennel nem utazok! :D
jan. 17. 04:25
 7/28 anonim ***** válasza:
72%

#5 vagyok

Nyugi ez a kijelentés nem érdekli őket. Akkor is bepróbálkoznak😂😂🤦‍♂️🤦‍♂️

jan. 17. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
0%
Aztán majd a barátnő hazatér, ne csodálkozzon, ha a pasija kissé elhidegült már tőle, meg kialakulóban van mással....valami.
jan. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Sztm nem gáz elmenni barátokkal. Párom is volt külön, én is. De ettől még ők máshogy láthatják.

N 31

jan. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
72%

Imádok azon filozofálni, hogy mit gondolna a legjobb barátnőd faszija.


Majdnem olyan izgalmas, mint a lottóhúzás, habár ha a gépet meg lehetne kérdezni a következő öt számról, már nem itt írkálnék.


De te mégis itt kérdezel idegeneket.

jan. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!